Mit csináltok a cimkékkel?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el vásárolgatni és némelyik ruhában sok hosszú cimke van. És persze lehetetlen helyeken némelyik.

Érdemes kivágni vagy inkább benne hagyjam őket?Nyaknál ha nem nagy akkor marad de oldalt kb 4-5oldalas cimkék millió nyelven persze.

Viszont ha a babát szúrja?

Nem is értem hogy az újszülött ruhákba minek ekkora cimke...


2016. márc. 23. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Ez tényleg kérdés?
2016. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én ki szoktam vágni
2016. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a címke méretét nem a ruha viselőjének mérete határozza meg.:)


egyébként ha nem kemény papírból vannak, vágd le rövidre (általában rendes jó anyagból szokott benne lenni a címke). Ha kemény papírból lenne, akkor vagy nem vágnám le, vagy levágnám és kibontanám az anyagból is.

2016. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ez kérdés! Honnan tudom hogy zavarja e az újszülöttet vagy sem? Mert ezeket nem lehet rendesen kivágni se marad ott egy rész..
2016. márc. 23. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Én 1-2 ruhából vágtam csak ki, mert egyik gyerekemet sem zavarták a címkék.

Meg ha nem tudod teljesen kivágni, még jobban szúrja a bőrét, mintha ki sem vágtad volna.

Szerintem egyelőre hagyd benne, aztán majd meglátod.

2016. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Az enyémet nagyon zavarta a cimke,de erre már csak 1-2 éves korában jöttem rá:) mert akkor mondta,mutatta h viszket. Főleg a harisnyák,pólók cimkéi. Tehát én kivágtam utána.
2016. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem vágtam ki (pl. a méret ismerete következő babánál jól jöhet). Most már nagyobb a gyerkőc, de nem mondja, hogy zavarná. :-)
2016. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem vágom ki fökép azokat nem amelyiken a méret cimke van mert igy tudom hogy milyen méretü az adott ruha és ez jól jöhet köv babánál illetve ha el akarod adni .

Gyerekeimet soha nem zavarta max az oldalso cimke amin nincs méret cimke .

2016. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem vágd ki csak figyelj arra hogy ne tul fent mert akkor jukat vaghatsz a ruhan!
2016. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!