Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit csináltok a kinőtt babaruh...

Mit csináltok a kinőtt babaruhákkal?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodok, mit kezdjek a ruhácskákkal, ahogy nő a babám, feleslegessé válnak. Helyünk nincs a tárolásra. Mind márkaboltból származó next és mayoral darab. Értékesíteni hol lehetne?

2015. jan. 3. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Next,Kynga,F&F,C&A stb bodykat hord a lányom.Amiket kinő ingyen adom a rászorulóknak.Pontosabban zsákba gyűjtöm,adom a védőnőnek és ő odaadja annak,akinek tényleg szüksége van rá.Ez megy már 2 éve.Szívesen segítek!

Ha pénzé akarod őket tenni,akkor hirdesd különböző oldalakon pl: OLX,Jófogás stb. vagy Fb-n is van,adok veszek babaruha csoport.

2015. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a szebbeket odaadom ismerős babáknak, a kevésbé szép, de még hordható (nem foltos, nem lyukas) megy a gyűjtőkonténerbe.
2015. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amit tudok azt eladom amit nem tudok azt egyelöre elrakom.ha lesz időm akkor majd foglalkozom vele.
2015. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy nagy dobozba gyűjtöm az unokahúgomnak, nem lesz nagy korkülönbség a fiaink között.
2015. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sztem ne add el ha esetleg van olyan barátnöd vagy testvérednek add oda !!! ha ök is várnák a kis gyereket !!
2015. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezerrel megy az adok-kapok a rokoni + baráti körben.
2015. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi dobozba a padláson tároljuk.Milyen méret?
2015. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen adok málataiba meg más rászorulóknak, úgy hogy odaadom, hogy továbbítsák, mert nem oda jut ahova kéne...nagyon sok embertől azt hallom hogy a jobbakat kiveszik, eladják stb. Én inkább majd keresek én magam olyan családot aki tényleg rászolul és jó helyre kerül. Hidjétel el, a mai világba nem oda kerül ahova Te szeretnéd! Máltait meg felejtsétek el !!! De tényleg!
2015. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!