Mit csináltok azokkal a kisruhákkal, amikben olyan folt van, ami sehogy nem jön ki?

Figyelt kérdés
Szóval ha már nem kell nektek, akkor ezeket kidobjátok? Van pár ruha, amin van picike folt (vsz alma), emiatt eladni nem tudom, elajándékozni meg nem akarom... Akkor kuka?
2016. máj. 5. 09:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Én is sok foltos ruhát kapok, abban legalább nyugodtan engedem kúszni-mászni a gyerekem.
2016. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez nem zavaró? Vagy majd kidobja a rokonom ha nem kell neki...
2016. máj. 5. 10:08
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Én is megtartom a foltos ruhákat amiket kapunk!

Semmi baja attól! Úgy vagyok vele hogy abban elvan itthon a gyerek, meg a játszón.

2016. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Pedig elajándékozhatod. Én kertes házban élek, szoktam a ruhacsomagban olyanokat kapni, ami eleve foltos. Ebben bátran engedem a kertbe a gyereket, mert annak már úgyis mindegy. Viszont nem szakadt, akkor még használható.

Tedd fel FB-ra, hogy ingyen elvihető, pici foltok előfordulnak rajta. Majd meglátod, mennyien kérik.


Mi családon belül adjuk-kapjuk a ruhacsomagot, így teszem össze én is a szép hordható ruhákat a játszósokkal. Mindkettőre szüksége van egy gyereknek...

2016. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

elajándékozni el lehet, más gyereke se fogja makulátlanul tisztán hagyni

biztos lesz olyan, aki a foltos ruháknak is nagyon fog örülni

2016. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Akkor lehet én gondolkodok érdekesen,de én foltos ruhákat nem ajándékozok el,kérdeztem a vöröskerszetet,hogy oda be lehet-e adni,mert onnan tényleg rászorulókhoz kerül,de azt mondták,hogy hiába adom be a foltos ruhákat nem viszik el.
2016. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs ilyenem, mert kicsi a babám (6 hós), de szerintem elvinném a máltaihoz, vagy anyaotthonba, ilyesmi helyekre. Saját megunt, de használható ruháimmal is azt szoktam.
2016. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobom ki, továbbadom, mert jönnek-mennek a ruhák évek óta a családban és baráti körben. Mindenki eldönti, hogy ráadja-e a gyerekre.
2016. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőnek adtuk, rászorulóknak továbbadja.
2016. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Otthoni ruha lesz belőle,ha kinövi,akkor meg törlőrongy.
2016. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!