24 fokos szobában milyen ruhát adjak a 3 hónapos babámra?

Figyelt kérdés
Próbáltam már több variációt is, de hol izzadt, hol hideg volt keze-lába-arca
2016. jún. 14. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 24 fokban rövid ujjú body + hosszú ujjú rugit vagy hosszú ujjú body + ujjatlan rugit adnék rá. De a babák között is vannak fázósabbak meg kevésbé fázósak. Ha izzad, akkor melege van, de ha a keze-lába hideg, attól még nem biztos hogy fázik. Az én második babám szegény lilult a fázástól, mikor úgy próbáltam öltöztetni mint a nővérét.
2016. jún. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy nappal nagyrészt hol van a babád. Ha földön, akkor jobban fel kell öltözetni, mint ha pl. hordozókendőben van rajtad. Az enyém három hónapos, nappal többnyire hordozókendőben van, ezért egy rövid ujjú body és egy vékony pamut leggings meg egy zokni van rajta, ha leveszem, szoptatom, akkor pléddel takarom be, amikor a játszószőnyegre teszem, akkor még alá is pléd és rá is teszek egyet. Ha nincs rajtam olyan sokat, akkor is hosszú ujjú boy és leggings elég ilyen melegben szerintem, de ha leteszem, mindig be is takarom pluszban.
2016. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk vhol 26-27 környékén van. Pár napja levettem az 5 hetesemről nappal a nacit, mert szó szerint izzadt és kiverte a melegkiütés, az étvágya is elment. Úgyhogy 1 body nappal. Éjjel jön egy naci és deréktól lefelé betakarom. Vagy nem... éjjel egyszer engedek be hűvösebb levegőt. Most végre tud aludni.
2016. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!