Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mikor mostátok-vasaltátok ki...

Mikor mostátok-vasaltátok ki a ruhákat? +1 mikor raktátok össze a csomagot?

Figyelt kérdés

rengeteg, de tényleg rengeteg ruhánk van, 90%-át kaptuk. Ti mikor álltatok neki kimosni, kivasalni, rendezgetni?

+1, mikor raktátok össze a csomagot, miket pakoltatok, miből mennyit?


2016. júl. 3. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
34.heten mostuk ki, nem vasaltuk. A korhazi csomagom a 36.heten keszult el, a ferjeme 37-re, nekem szinte semmi se kellett bentre, a ferjemnek annal tobb dolog.
2016. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még a 30. hét előtt készen voltunk ezekkel. Jobb is így, mert most már olyan könnyen elfáradok a legkisebb dologtól is, hogy jó hogy nem most kell ezzel bajlódni.

33hkm

2016. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32-33. hétre minden készen volt. A ruhákat is kimostam ,vasaltam, bár még utána is kaptunk, vettünk pár darabot, a bőröndök is össze vannak állítva szintén a 4-5 hete. 37 hkm
2016. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most 29 hetes vagyok, még 3 hétig dolgozom, utána 1 hét nyaralás, aztán az első itthoni héten gondoltam ezeket megcsinálni, akkor még nem leszek elkésve vele :)
2016. júl. 3. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 33. Héten beindult a szülés, vissaztartottak. Most vagyok 37 hetes, egy hete mostam vasalás rendszereztem. 2 napja kezdtem osszepakolni a csomagot. Még nincs kész. Nem.kapkodom el 😁 első babánál már ezek rég kész voltak :)
2016. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy a 29-30. hét körül mostam-vasaltam, addigra elmúlt a kánikula. Még dolgoztam, de részletekben csináltam. A pakkot 35. héten készítettem össze.
2016. júl. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok. A fiamról rengeteg ruha maradt, azokat már kimostam kb. 3 hete. Vasalni még nem vasaltam, azt a héten fogok, mert közben beteg lettem, így nem láttam értelmét, hogy leköhögjem, letüsszögjem a frissen mosott-vasalt ruhákat.

A héten készítem össze a kórházi csomagot is.

Amit tervezek pakolni (bár még ezek egy részét meg kell venni):

2 hálóing, 2 papucs, 2 törölköző, köntös, betét, eldobható bugyi, evőeszköz, pohár, tejserkentő tea, iratok, telefon töltő, fényképező + töltő, tisztálkodó szerek, fésű, hajgumik. 2 üveg ásványvíz.

A babának szerencsére mindent adnak (elvileg), de azért viszek egy kis csomag pelust, popsitörlőt, egy pici sudokremet. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Ha valami kimarad, majd a férjem behozza.

2016. júl. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!