Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 éves kisfiúra 92-es vagy...

2 éves kisfiúra 92-es vagy 98-as scamp melegítő nadrágot rendelnél?

Figyelt kérdés
Szeptemberben tölti a kettőt és kezdi a bölcsit. Rendelni akarok egy pár db melegítőt. A gumis derekúra gondolok. Amúgy milyen a minősége,mosásnál nem megy össze?
2016. aug. 5. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a gyerek :D. Hány cm? Hány kiló?
2016. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyerek méreteitől függ, nem a korától.
2016. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
89cm,13,5kg. H&m-es ruhákból a 92-esek pont jók.
2016. aug. 5. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindíg nagyobbat vettem neki.Az én két évesemre nextből a 104-es nacik jók voltak a pulcsik visszont újjnál hosszúak.A 98-as meg határeset volt.Érdemes nagyobbat venni egy mérettel mert gyorsan kinövik mint a gomba 4 éves korukik gyorsan nőnek.
2016. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a 98-as még nagyon hosszú lenne rá.
2016. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A scampnél vedd figyelembe, hogy mindig sokkal nagyobbak.

Tehát az én 106 cm magas fiamra 98-ast kellett rendelni. A kisebb fiam alapban hord 92-es ruhákat (ő is szeptemberben lesz 2 és most 89 cm) neki a 86-osak kellettek. És még ezek sem pont a jó kategóriák, hanem kicsit nagyobbak. De ez csak a gatyók esetében igazak, a felsők viszonylag jól vannak méretezve. Ha esetleg kell valamelyik gatyóról pontos méret írj és szívesen megmérem, ami nekünk van.

2016. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Milyen márkát rendelsz? Én a Scamppal jártam úgy, hogy a 92-est a 2,5 éves kisfiam kinőtte, a 98-as meg hatalmas... Derékban viszont jó. Az alja paszpólos, így nem tud lecsúszni, hogy rajt járjon a gyerek.
2016. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bocs, utólag olvastam a gyerek méreteit. Akkor még elég lesz a 92-es, még azt is jó darabig tudjátok hordani.
2016. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!