Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Október végi babának milyen...

Október végi babának milyen ruhákat kell beszerezni?

Figyelt kérdés
Van már gyerek de az nyár közepén született.
2016. aug. 16. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
meleg, hosszú újjú. de 1-2 rövidet is, pl rövid body hosszú rugi tökéletes otthonra szerintem. max ha hideg van adsz rá pulcsit is.
2016. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Body-rugi kombókat (rövid ujjú body hosszú ujjú rugival, és/vagy hosszú ujjú body ujjatlan rugival, szerintem az első praktikusabb télre), overált egy meleget meg egy kevésbé meleget, takarókat, sapkát véknyabbat és meleget.
2016. aug. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én október 21.- re vagyok kiírva.

Úgy vásároltuk a ruhákat ahogy előttem írják. Van rövid illetve hosszú body, illetve rugi is. Egy vastag bundás babatakaró illetve egy vékonyabb és egy nagyon vékony. Sapka is van vékonyabb és vastagabb is.

Mi már mindent megvettünk.

Csak egy bundazsákot szeretnék még venni.

31 hkm

2016. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írjatok még, mert én sem tudom, hogy mi kell még :)
2016. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem november elején jön a baby, én ezeket vettem eddig: rövid/hosszúujjú bodykat, hosszú ujjú rugdalózókat, pár kis pulóvert, zoknit, hálózsákot, meleg takarókat, egy bundás kezeslábast, és egy kezeslábas kabátot (vagy nem tudom hogy hívják..:D, amiben hazahozzuk majd.
2016. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Október 4-re vagyok kiírva, az első szintén nyári gyerek volt.

Hosszú és rövid badyk, vékonyabb pamut rugik bentre, néhány plüss anyagú ruhácska, bundazsák a babakocsiba+ takaró,takarók a kiságyba, illetve nekem van autóshordozóba köthető takaróm, mivel sokat kell autóznom...

2016. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerintem a jó meleg hálózsák sem hátrány :))
2016. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Okt.20-án szültem tavaly.22-én jöttünk haza.Konkrétan meleg nyári idő volt.Textilpelenkával takartam le a picit de csak hogy ne süsse a nap a kocsiban.Vékony pamut body hosszú ujjú,rugdalózó hosszú ujjú.Kabátot egy hónappal később vettem mert addigra kinőtte volna.Október manapság meleg őszi hónap lányok.Ha megveszitek most a téli anorákokat,esetleg bele sem fér majd a pici mire kelleni fog.
2016. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!