Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kismamák babalátogatóktól...

Kismamák babalátogatóktól milyen méretű ruhát kapnátok legszívesebben?

Figyelt kérdés
Ma akartam megvenni a látogatáshoz a kis overállt meg rugdalozókat de a méret kiválasztásán elakadtam. A 3 hónapos korig méret kizárt, hisz szinte kicsi lesz a babára mire megyünk. A 3-6 hós korit akartam venni de aztán az jutott eszembe pontosan ez lehet az a méret amit a szülők is bevásároltak már vagy nem?

2016. okt. 24. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
3-6 hónapos jó lesz. :)
2016. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ajándékba kapott ruhákat soha nem tudtam ráadni a gyerekemre. Vagy már akkor is kicsi volt, amikor hozták, vagy nagy volt és mire belenőtt nem felelt meg a szezonnak. Arról már ne is beszéljünk, hogy volt néhány brutál ízléstelen, vagy műszálas.
2016. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

amit kaptunk soha nem volt jó, soha éppen nem arra a szezonra való volt, általában mindenki úgy van vele hogy nagyobbat hoz, mert majd belenő , aztán öt gyapjú és kötött pulóver matadt a nyárra.

Ahogy a kettes is írta , egy ruhát sem tudtam használni amit kaptunk.


jobban örültem volna, ha hoznak egy kis takarót vagy valami értelmes játékot

2016. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem unokatesom jön november közepén. Ö kérdezte mit hozzon,ruhát pl. Mondtam hogy isten ments,nagyon sok van a babának és a nagynak is. A nagynak kreativ valamit mondtam,hogy hozzon,a picinek meg babakaját,tejpépet. Még soká kell neki ez,de hasznosabb,mint a 600.ruha.
2016. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit én most szeretnék, az egy jó kis hálózsák, ezeket hónapokig tudja a baba használni, és nem tud kitakarózni. Nyár kivételével egész évben hasznos. :)

Aminek még örültem, azok a kedvenc babaápolóim csomagban (márkát nem írok), van benne fürdető, testápoló, és sampon is, azonos illatban. Nem olcsó, és úgy is el fog fogyni.

De az sem ördögtől való, ha megkérdezed az anyukát, hogy milyen méretet hord a pici, vagy minek örülnének.

2016. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk a pelenka volt ami ajándéknak jól jött. Ruha az volt rengeteg. (Vettünk is, kaptunk is.)

Ha esetleg váltanál ajándékot, nagyon szép pelenkatorták léteznek.

2016. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
3-6hósak. Vagy olyan ami drágább:téli overáll pl
2016. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
ha rugi akkor 62, 74 max...ha fiu esetleg 86...ettol nagyobbat en pl mar nem vettem mert 8 honaposra mar ruhat adtam nem rugit... overalbol mehetsz biztosra vehetsz egy eveseknsk valot..vagy vegyel egy aranyos pizsit egy ket eveseknek(92as korul) azt tuti nem vettek még :)
2016. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sosem értettem miért kérdés ez.


Anno még a leggyermektelebb, gyereket sosem akaró tàvolabbi ismerős is, amikor bejelentkezett, hogy jönne làtogatni, elmondta, hogy mit venne az megfelel-e és milyen méretben kérjük.

Fogod magad és megérdeklődöd, ennyire egyszerű.

2016. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
MOndjuk az nálam is igaz, hogy kb egy ruhának se tudtam hasznát venni, amit kaptunk. Volt, ami már akkor kicsi volt, volt ami vastag plüss ruhi volt és pont nyáron lett volna jó méretre, a legnagyobb kánikulában, volt amelyik sizmplán ronda volt, jah és kaptunk még 3 évesnek való ruhát is :)) na az aztán tényleg nagy kicseszés, most 3 évig tartogassam? Nagyon nagy ruhát sose szerettem kapni, nincs hol tároljam, ami jövőre lesz jó.
2016. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!