Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kismamák babalátogatóktól...

Kismamák babalátogatóktól milyen méretű ruhát kapnátok legszívesebben?

Figyelt kérdés
Ma akartam megvenni a látogatáshoz a kis overállt meg rugdalozókat de a méret kiválasztásán elakadtam. A 3 hónapos korig méret kizárt, hisz szinte kicsi lesz a babára mire megyünk. A 3-6 hós korit akartam venni de aztán az jutott eszembe pontosan ez lehet az a méret amit a szülők is bevásároltak már vagy nem?

2016. okt. 24. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
A 3-6 hós, vagy 6-9 hós jó, mindenképp olyat vegyél, amit télen-nyáron lehet használni: rövid ujjú body, leggings-szerű vékony nadrág (télen overál alá, máskor meg magában), zokni, nyálkendő.
2016. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos dolgokra világítottatok rá, mindenkinek ment a zöld :) Például az sem jutott az eszembe pedig nyilvánvaló persze, hogy mikorra mondjuk jó lesz neki a 6-9 hós cucc akkor az már nyár lesz, nehogy a hóttcuki szőrikés overált vegyem ilyen méretben.
2016. okt. 24. 21:00
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Én mindenkinek 74-es bodyt vettem: a méret már az, amiből nem vásárol be az ember már a szüléskor, a body pedig minden szezonban jó ruhadarab.
2016. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor mentek. Ha 2-3 hónapos kora körül, akkor 68/74-es vennék.olyat, ami több évszakban is jó: body, pizsirugi, ilyesmi.
2017. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mikor mentem babalátogatóba, nem vittem semmit. Előre megbeszéltem anyukával, hogy együtt nézünk valamit, úgyis megyünk vásárolni. Kérdeztem a boltba, mit szeretne, ruhát, játékot, stb.

Ő azt mondta overált. Megnéztük együtt, ő kiválasztotta a színt, fazont, mintát, méretet én pedig megvettem. Előre mondtam, hogy 10ezer forintot szánok a dologra, hogy ne legyen egyikőnknek se kellemetlen.

Egy távolabbi ismerős nagy plüsst, meg pelust kapott. A többieknek, pelenkát és törlőkendőt szoktam vinni. Azzal nem lehet mellé lőni.

2017. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!