Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vegyek a lányomnak 39-es...

Hol vegyek a lányomnak 39-es csizmát? Egyszerűen csak magassarkú van mindenhol.

Figyelt kérdés

10 éves, 39-es lábbal. Cipőt is női cipőt kap, de a csizma az más kérdés. Vagy 10 helye megnéztem már, kínaiban, tescoban, auchanban, Pesten az aluljáróban, turiban, de mindenhol csak olyan van, aminek hegyes az eleje, vagy magassarkú. A kínaiban azt mondta az eladó, hogy tanuljon meg magassarkúban menni....pfff. A sarok nem opció, a suliig igen göröngyös az út, van, ahol a fűben kell menni, azonnal letörne a sarka, plusz egészségtelen is. A hegyes orr azért nem jó, mert lúdtalpas, magas a rüsztje, összenyomja a lábujjait.

Decathlon nincs a környéken, pedig a webáruházban találtam nekj, de próba nélkül nem rendelem meg.

Száraz időre van bakancsa, de az hóba nem jó, beázik. Már arra is gondoltam, kap bélelt gumicsizmát, valami divatos színben, mintásat, ami nem ázna be. Szerintetek? Ti mit csinálnátok?


2016. okt. 28. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ccc ben szoktuk venni idén bakancsot vettünk kettőt

Volt lapos csizma is

2016. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Rendelj a decatlonbol és kérd a személyes átvétel ha ugy is jösz pestre nyugati pályaudvaral szemben van is egy decatlon ,ha oda kéred ott helyben felprobálod és ha nem jó rögtön kicsélheted.
2016. okt. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én sem hordok magas sarkut és helyes orrut még is találok magamnak,az aldiban ,decatlonba olyat ami tetszik.
2016. okt. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia bocs hogy elég későn ìrok de a humanicba még 40-es is van a gyerekosztályon!
2016. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!