Mosható pelenka használók?

Figyelt kérdés
Nem tudja véletlen valaki, hogy hol lehet ezt a PUL anyagot beszerezni (emberi áron), hogy tudjak készíteni mosható pelenkát?
2016. dec. 19. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Neten beìrod, több helyen àrulnak. De nem kell hozzà. Jó egy sima polàr takaró is külsőnek ami kb tizedannyiba kerül. Vagy turkàlóban tudsz esetleg gyapjú vmit venni olcsón. Ezek egészségesebbek is,mint a pul/pur stb.
2016. dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igaz van az #1-nek. én polárból és gyapjúból is varrtam. ráadásul turiban sikerült vennem vékony, isteni puha 100% gyapjúszövet szoknyát. nagyon klassz külső készült belőle.

de ha PUL-t nem, PUR-t tudsz venni több helyen. akár mint gumilepedő is pl gyógyászati segédeszköz boltban, vagy a jyskben (legutóbb ott futotam bele)

2016. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Beírtam google-be, úgy kezdtem. de sajnos nem igazán ad ki semmit rá. Amúgy meg direkt pelenka készítéshez való mintás pul anyagot keresek. Amit írtatok anyagok, azt nem értem azok, hogy vízállóak?

köszi a válaszokat.

2016. dec. 20. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:

a polár vízálló, vízlepergető (nem mindegyik... de egyátlag polár pulcsira vagy takaróra ha ráfröcskölsz vizet, látható, hogy cseppekben összeáll a felületén, nem ereszti át). pelenkakülsőnek pont jó.

a gyapjú pedig lanolinozás után vízálló, vízlepergető. a legjobb. egyedül a nagy nyomást nem bírja, vagyis ha ül a pisis pelenkába a gyerek, akkor hajlaos átnedvesedni.

gyapjú pelus lehet gyapjú szövetből, kötött anyagból (pl pulóverből), de gyapjú fonalból sk kötni sem nagy ördöngősség.


mintás pult szerintem közös rendelésekkel lehet a legolcsóbban szerezni... esetleg nézd meg aliexpressen.

[link]

[link]

[link]

pl

2016. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mamamibolt, csimota webshop
2016. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mire kitapasztalod hogy milyen fazont varrj,patentozol,stb,addigra egy átlag külsőt simán megvehetnél akár alirol is 1500Ft kb.és rengeteg minta létezik
2017. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pl itt: [link]
2017. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!