Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért csak az egészségtelen...

Miért csak az egészségtelen ételek maradnak benn?

Figyelt kérdés
Eléggé túlsúlyos vagyok, hónapok óta próbálok normálisan étkezni, fehér lisztet, cukrot egyáltalán nem eszek (ettem). 7 hetes terhes vagyok, és nem maradnak meg bennem az egészséges kaják, saláták, húsok. Persze a zsömle párizsival, az bennmarad :(. Meddig lesz ez így? Feküdnöm is kell barnázás miatt, szóval mozogni sem mozoghatok. Valami ötlet, hogy terhesség végére ne legyek 200 kg?

2016. nov. 11. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy dietetikushoz és kérj diétás szaktanácsadást.


Én kezdettől fogva 180g-os ch diétán vagyok, mert az előző babámmal is diabéteszem volt már.


Az eleje nekem is nehéz volt, a hányós időszakban nem mindig tudtam tartani a diétát, de azért lehet sakkozni, meg megtalálni az alacsony szénhidrát tartalmú ételeket is, amik jól esnek. Pl. ha már teljes kiőrlésű az a zsemle, akkor az is sokkal jobb a szervezetednek, húst (párizsit) meg szinte korlátlanul lehet enni...


Aztán el fog múlni az a rosszullét, remélhetőleg egy-másfél hónapon belül, és onnantól könnyebb lesz diétázni is.


A megfelelő diéta mellett biztosan nem fogsz nagyon elhízni, én a cérnavékony kategória vagyok, és így is csak 13 kg jött fel, pedig hamarosan szülök.


És remélem, hogy a barnázás is szűnik hamarosan, ha majd mozoghatsz, az is sokat fog segíteni.


Kitartás!

2016. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk meddig lesz így, 8-10 hetes kor között valamikor már nem emelkedik tovább a HCG, akinek szerencséje van itt elmúlik. Elkezd ekkor csökkenni a szintje és teljesen egyéni az a határ, amikor a szervezet már nem hányással válaszol a hormonszintre. Azt mondják 12 hetes kor körül szokott elmúlni de lehet korábban és később is.

Legalább próbálj teljes kiőrlésű pékárut választani valami jó minőségű sonkával, vagy az se megy le? Próbálj mértéket tartani de ha tényleg nem marad meg benned a saláta, nem kell erőltetni. Próbálj akkor arany középutat találni, kísérletezz, hátha bentmarad más is a parizeres zsemlén kívűl. De ha más nem, maradjon az, ezért ne éhezz!

2016. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg az első trimeszter végére elmúlik ez.

Addig is egyeztess dietetikussal és gyógytornásszal, mert kismamatornát lehet így is csinálhatsz.

2016. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!