Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit tennél az anyóstól kapott...

Mit tennél az anyóstól kapott babatakaróval?

Figyelt kérdés

1hónap múlva születik meg a kislányom.

Van már takarója, plédek amiket megvettünk újonnan, egyedül ruhákat vettünk használtan, de azok is megbecsültek.

Na anyósomtól kapott a baba egy fehér, fodros selymes takarót, aminek enyhén roma szaga volt, illetve foltos is. Nincs bajom anyósommal, de nekem ez a takaró nem is tetszik és már most undort keltett bennem. Páromnak sem mertem mondani, csak mondtam hogy ezt kaptuk, nézze meg.

Ő maga is meglepődött, mondta hogy azért kimoshatta volna, de nem merültem bele, hogy ne sértsem meg mondtam majd kimosom.


2017. júl. 5. 04:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném hogy tudom anyósomék nem állnak úgy anyagilag, és ezt is valamilyen szinten meg kell nélkülöznie, és a folt sem érdekel, de az a szag, ha az nem lenne.....
2017. júl. 5. 05:09
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Kidobnám. És megnyugtatnám, hogy nem kell vennie semmit, nekünk az is nagy öröm lesz, ha szereti az unokáját.
2017. júl. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Kimosod. Elmegy a szaga, és remélhetőleg a foltok is. Ha nem, kidobod a francba. Ha tiszta lesz, és még mindig nem tetszik, akkor használhatod azt a babakocsi aljába, vagy útközben pelenkázáshoz, szóval valami kevésbé látványos helyen.

Ha nem bírod túltenni magad az undorodon, akkor kidobod, és megmondod anyósnak, hogy nem jött ki a folt.

2017. júl. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Mosd ki.Ha kimegy a folt és a szag rakd a szekrénybe a többi babatakaró mellé."Nem kell annak használatban lennie".Ha nem lesz tiszta dobd ki.Nem hiszem,hogy számon kéri vagy azt figyelgeti az a takaró használatban van-e.
2017. júl. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
kidobnám. ha meg egyszer anyós kérdezi, hogy mi van vele, mondhatod azt, hogy a gyerek összekakálta véletlenül (a fiammal párszor előfordult, hogy kijött a pelusból a dolog, és az nem is jött ki a lepedőből vagy a takaróból sajnos...)
2017. júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

Mi az hogy roma szaga?

Esetleg doh vagy penész.

2017. júl. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

Roma szag? Baxus nem kicsit vagy rasszista. ....

Mosd ki. Tudod, 2017et írunk, jó ideje létezik automata mosógép, amibe beteszed a ruhát, mososzert, öblítőt és a többit elvégzi a gép....

2017. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

a "roma szag" kissé megdöbbentő :o az milyen?


mosd ki, jó lesz szaladgálós takarónak, babakocsi aljába betéve, csak hogy mindig legyen egy nálatok.

2017. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

Pont letojom,hogy a rasszista válaszolók lepontoztak.

Magukat minősítik...

2017. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Roma szag??? Az olyan mikor bent vagyok az üzletben és mellettem állnak roma emberek. Nem vagyok rasszista, de olyan városban élek ahol nap mint nap előfordul. Nyilván anyós használtan vette, pont olyan embertől. Sajnálom, édesanyámnak is van esetleg olyan régi textiliája ami állott szagú, de az nem ilyen. Ezt csak így tudtam kifejteni.....



Mindenkinek köszönöm az eddig érkezett válaszokat

2017. júl. 5. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!