Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit tennél az anyóstól kapott...

Mit tennél az anyóstól kapott babatakaróval?

Figyelt kérdés

1hónap múlva születik meg a kislányom.

Van már takarója, plédek amiket megvettünk újonnan, egyedül ruhákat vettünk használtan, de azok is megbecsültek.

Na anyósomtól kapott a baba egy fehér, fodros selymes takarót, aminek enyhén roma szaga volt, illetve foltos is. Nincs bajom anyósommal, de nekem ez a takaró nem is tetszik és már most undort keltett bennem. Páromnak sem mertem mondani, csak mondtam hogy ezt kaptuk, nézze meg.

Ő maga is meglepődött, mondta hogy azért kimoshatta volna, de nem merültem bele, hogy ne sértsem meg mondtam majd kimosom.


2017. júl. 5. 04:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
Elég bunko megfogalmazás nem gondolod?
2017. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

ha egyszer van romaszag, akkor van romaszag. Kár tagadni. Nem a kérdező a rasszista, hanem ti vagytok az álszentek, ha nem nevezitek nevén a dolgokat.


Kérdező! Mosd ki, 1x mikor mentek/jönnek, takard be vele, baja nem lesz tőle, utána meg mehet a pincébe-padlásra. Így sérődés sem lesz

2017. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

Oke

De akkor büdös izzadt paraszt szag

Is van

2017. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
az is van. ki mondta, hogy nincs?
2017. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem látogat benneteket akkor észre sem fogja venni, hogy nem használjátok. Ha mosással kijön a folt, akkor meg magaddal viszed, ha hozzá mentek vagy nem tudom :D


Mi is sok plusz holmit kaptunk, amiket ha akarnánk se tudnánk mind használni. Egyszerűen csak szépen ott van a többi között, ha esetleg kellene akkor elővesszük.

2017. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
28%
Betüzelném a gázkonvektorba.
2017. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jézusom! Én nem gondolom azt hogy rasszista lennék de ha egyszer az a takaró olyan büdös hogy a kutyám alatt a 2hónapja ki nem mosott plédje is jobb szagú arról nem én tehetek. Tényleg ne legyünk már álszentek, a romák nagyobb részének van ilyen kellemetlen szaga, ez nem személyes sértés, sok ismerős van aki roma de nem érződik róla ilyen szag, elnézést ha ez valakire bántóan hatott.
2017. júl. 5. 10:29
 18/19 anonim ***** válasza:
9%
Ha van romaszag, akkor kell hogy legyen beképzelt ősanya szag is, amit melletted érezni. Vagy a szintén rólad kiparolgo bunkó rasszista szag es a nulla agysejttel létező lény szag
2017. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%

Jesszus, mi van itt! :D


Kérdező, dobd ki azt a vackot, anyóstól mi sem kaptunk még soha, semmi használhatót, gyakorlatilag amint elmegy, a kukában landol minden, mert olyan is. Mindig mondjuk neki, hogy ne hozzon semmit, úgyse használjuk, de csak hordja a szemetet...

2017. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!