Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Haszontalan dolgok a babakelen...

Haszontalan dolgok a babakelengyebe?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok, amiket megvettetek a babakelengyebe a picur szuletese elott, de felesleges penzkidobas volt, mert nem hasznaltatok?
2017. júl. 26. 21:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

cumisüvegek

hálózsák (minden cicizés után kakált, macerás volt éjjel kihámozni a hálózsákból)

2017. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

#4, lehet, az volt a gond, hogy az szoptaTós párna, és nem szopatós párna. Szerintem másra használtad, mint amire kell :D :D :D


(Ne haragudj, nem bírtam kihagyni, nagyon viccesen jött ki)

2017. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is nehéz mások listájából megvenni, ami nektek kell majd. Valaki írta a cumisüveget feleslegesnek. Ő szerencsés, mert tudott szoptatni. Én nem vettem cumisüveget, de nem tudtam szoptatni.

Más nem tudta használni a lekerekített végű babaollót, én máig azzal vágom a fiam körmét (3 éves), a férjem meg sose tudta megtanulni a használatát.

Nem vagyunk egyformák, ahogy a gyerek és az ő igényei sem. Van olyan baba, aki pl. nem tud cumizni. Van aki nem tud nélküle létezni.... Szóval én azt mondom, hogy próbáld meg inkább a legszükségesebbeket beszerezni és a többit pedig akkor, amikor úgy érzed, hogy szükséges.

Mi pl. a mikrós sterilizálót is kb egy hónap múlva vettük meg, amikorra meguntam a cumisüvegek és cumik kifőzését.

2017. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

én írtam a cumisüveget, a fiam képtelen volt inni belőle. szerencsés voltam, mert szoptattam, amikor kellett kicsi pótlás, pohárból, kanállal kapta, később (3 hónaposan) varázsitatót használtunk már.


de 7 éves, és még mindig a babaollóval vágom a körmét. persze nem mindegy a minősége sem, a mienk gyógyszertári, tényleg rendes körömolló (solingen), csak kerek véggel.

a kézi orrszívó valóban felesleges, csak dísznek jó. nem találkoztam még emberrel, aki megfelelően használni tudta volna.

bébiőrt sem használtuk, csak 1x. aztán rájöttem, hogy basszus 2szobás panelban minek???

2017. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Szoptatós párna nekem megváltás volt a 25. hét környékétől. Annyira fájt éjjel a csípőm, hogy a térdeim közé kellett gyűrnöm a takarót. A szoptatós párnával azóta nagyon jól alszom, nem fáj semmim reggelre (csak ha véletlenül kicsúszik a párna. Más kérdés, hogy szoptatáshoz is fogom-e használni...
2017. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
a szoptatós párnát is használjuk már 7 éve. ma is az ágyban van a gyerekkel, néha harcol vele, vagy csak beletekeredik, és úgy tévézik.
2017. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%

14# én például tökéletesen tudtam használni a kézi mellszivot, elég sokáig fejtem szóval nem csak 1-1x használtam.

A baba olló is teljesen jó, máig azzal vágom a fiam körmét (2,5 éves)..

ami tényleg felesleges az a mindenféle cuki ruha a pici babának. Ingek, gatyak, ruhák stb felejtsd el. Úgyis fent lesz a nyakában, kilóg belőle a dereka szóval felesleges. Csak kényelmes body, rugi (egyszerű gombolasú), az a legkényelmesebb neked is meg a babának is.

2017. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2017. júl. 27. 20:06
 19/21 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyetlen, aki tudta használni a kézi orrszívót :-) éjszaka azt használtam a kicsinél, hogy ne verjük fel a nagyot (és az egész házat) a porszívóval. Első gyereknél valóban felesleges :-)
2017. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#17

kézi orrszívót írtam.

mellszívót én is kézit használtam, sőt, a legegyszerűbbet, a gyógyszertári gumilabdásat, és csak azzal tudtam fejni.

2017. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!