Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen gyakran mosod a baba...

Milyen gyakran mosod a baba ruháit?

Figyelt kérdés
Ha reggel ráadod és ugyanolyan tisztán veszed le róla mint ahogy ráadtad, egyetlen folt sincs rajta, ráadod még egyszer vagy ennek ellenére kimosod? Érdekel, hogy pár hetes és nagyobb babáknál hogyan csináljátok.
2017. okt. 3. 17:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Szuletesetol minden ruhat egyszer adok ra, 2 eves.kivetel pl vastagabb kardigan
2017. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Természetesen alsóruházatból minden nap tisztát kap. Ha úgy adódik, naponta többször.

Bodyt, rugdalózót, pólót, hosszú ujjú felsőt, zoknit, harisnyát, leggingset értem alsó alatt. Azokat, amik közvetlenül érintkeznek a bőrével.


Pulcsit, sapkát, kabátot, overált nyilván nem.

Míg csak babakocsis volt, lehetett "spórolni" a vastagabb nadrággal is, és akkor azt se mostam minden egyes használat után (a benti vékonyat, amiben a padlón kúszott, akkor is cseréltem),

de mióta önjáró, a melegítő is általában egyből a szennyestartóban landol, mert homokozik, mászókázik, csúszdázik... ritkán marad tiszta.

Persze ha sikerül úgy megjárnunk a sétát, hogy nem ült a földre, ráadom még egyszer.

Egyébként nincs benti ruhája. Minden bentije kinti is, csak az évszak miatt van bent most vékonyabban.

2017. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!