Babakelengye oktober vegi novembre eleji babanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) oktober vege november eleji babanak Miket Kell vasarolni? Mik a legfontosabb dolgok? Nem akarok feleslegesen venni semmit. Eloszor anfontos dolgokat szerernenk megvenni utanna a tobbi :)Mibol mennyit es honnan eri meg vasarolni? ( ertem ezalatt hogy ne legyenek a csillagokban AZ arak melyik bolt olcso de megsem xar minoseguek a dolgok)

Plusz babakocsi... Ami szempont: Pest belvarosaban lakunk es mozgunk (6/7/8 ker) es erre terepre milyen babakocsi lenne idealis? Lift a hazban nincs a masodikra Kell Majd felcipelnem. Minden erdekel es minden tanacsot szivesen fogadok :)

Koszonom a valaszokat


2018. ápr. 19. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Oktober 30-ra vagyok kiirva.

Na mi még csak pár ruhát vettünk.

Pár rugit együttest.

És így apránként is tetvezem az egész nagy bevásárlást.

Sokkal jobb mint egyszerre mindent bedobni a kosárba :)

2018. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*tervezem egész más lett a jelentése hogy elírtam😅
2018. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te már tudod a nemét?

Még mindig #1 vagyok

2018. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg nem :) jovoheten tudom meg.

En is igy tervezem hogy aprankent csak azert megis mikell es mennyi :D

Te tudod mar a nemet? :)

Milyen vitamint szedsz?

Boldog babavarast! :)

2018. ápr. 19. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Gondolom itt akkor mindenki a 12. hét körül van. Engem az érdekelne, hogy a nagyobb dolgok (babakocsi, bababútor) vásárlását mikorra tervezitek?
2018. ápr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs lift akkor jol jonne egy hordozo kendo, lepcsozni babakocsival egyedul nem tul praktikus.

Meleg ruhacskak, tisztalkodasi szerek, pelenka, takarok, textil pelusok, cumisuveg, cumi, sterilizalo bar azt mi csak par hetig hasznaltuk, a merleg szerintem folosleges lehet berelni is de inkabb csak anyatejesnel lenyeges, mellszivo, tejcsorgasra parna a melltartoba, ami hasznos egy babafeszek ha muszaj betenni kozetek majd a babat esetleg az agyba, mimdenkinek kenyelmesebb plusz csak szimplan napkozben is jo szolgalatot tesz, opcionalis a baba pihenoszek, egy nyugosebb babanal jo lehet az ami aramrol mukodik, mozog es zenel, nem is draga hasznaltan, pelenkazo alatet amit el lehet vinni pl orvoshoz, vendegsege. Most hirtelen mas nem jut eszembe

2018. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Valami hordozókendő kéne, mivel nincs lift :)))

Nekem téli babám van(igaz már nem olyan baba,2 éves múlt)

Bodyból mivel nem lehetett előre tudni mekkora lesz ,50-56osokat vettünk/kaptunk, kisruhákból is.Kell kisharisnya,pár kiszokni.Rugdalózók is praktikusak nagyon. Szetteket vettünk jópárat(pulcsi plusz nadrág) . Pelenkából new born méret ,általában 2kilótól vannak .

Kissapi kell majd nektek is, érzékenyek még ilyenkor.

Kistakaró, otthonra ami kell nekik szobába kiságy,takaró, matracra lepedő, mi falvédőt is raktunk

Szerette kiságy felett a zenélö forgókát

Jaték még nem kell sok

Nálunk kapott sokat rokonoktól , de kiságyban egy szundikendő volt vele

Mikor nagyobbacska lett, látott stb akkor kapta meg többi játék közül a csörgőt, meg egy játék kacsa plüsst, ami nélkül azóta sem megy sehova


Gyorsan nőnek , volt olyan rucink ami sosem volt rajta,átnőtte... mostmár nem vennénk ennyi mindent mi sem , ha akkor tudjuk :D


Ja és sok kórházban ajánlják a kiskesztyüt születés után, mert megkarmolásszák magukat

(Nekunk is volt, de nem kellett...)


Legyen otthon orrszívó , lázmèrő , ezek az elején is fontosak

Ja meg popikrém, kendő.

Kistörölköző

Hirtelen több nem jut eszembe :/


Boldog babavárást mindenkinek , aki áldott állapotban van!!!:*

2018. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!