Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák, ti mivel szeditek ki...

Anyukák, ti mivel szeditek ki babátok kakifoltját a ruhákból? Kezdő anya vagyok, gondolom nem csak mi járunk úgy hogy a body széle kakis lesz a pelustól néha. Ti mivel oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 15:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Marhaepe szappan, azonnal mosom a foltot, nem hagyom beleszáradni, eddig minden nyomtalanul kijött.
2018. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bocsi h belekerdezek de nagyon dicsérik a marhaepe szappant. Nekem most lett egy pár ruha ami barack foltos lett. És a mosás nem vitte ki. Vajon ér meg rá így is ez a szappan?
2018. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

12, nem. Legalábbis nekem soha nem hozott ki, csak friss foltot. De a vanish is csak első próbálkozásra használ. Ha valami első mosásra nem jött ki és foltosan szedtem ki a mosógépből, már hiába folttisztítóztam.

A napon szárítás pedig átmeneti folttisztító hatással bír. Az ilyen ruhák vákuumzsákos tárolás során besárgultak a korábbi "kiszedett" foltok helyén.

2018. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
14%
Rögtön hideg vízzel kimosom. Max egy pici folyékony szappan. Ha megszáradt,megy a szennyeshez,gèppel is kimosom. Tomi baba mosógèllel.
2018. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Folyekony vanish-t használok. Én igyekszem frissen kiszedni belőle, aztán ázik. Ha pár óra múlva még mindig sárga, akkor dörzsölöm megint. Szerencsére nem maradt eddig olyan egy ruha se. De órákkal később már sokkal nehezebb. Ha hirtelen nem is érek rá is leszedem a darabokat róla víz alatt, aztán ázik.
2018. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
#12: sajnos én úgy már semmit se tudok kiszedni belőle, ha mosógép után foltos maradt.
2018. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18%
Úgy kell szárítani, hogy érje a nap. Nekem nagyon bevált.
2018. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Akkor most már figyelek. Csak 2 ruha lett olyan... De erkedes mert egy harmadik ruhabol kijott sima mosassal
2018. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jar. Töményen bedörzsölve, utána mosógép.
2018. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!