Rossz anya lennék ezért?

Figyelt kérdés

Szeretném még most az elején tisztázni, hogy nincs gyerekem, de majd szeretnééék, csak még nem most.:)

Az lenne a kérdésem, hogy ti vesztek-e neki/nekik szuperhősös/Disney sztáros vagy éppen mi a 'menő' ruhákat? Csak az van neki? Vagy van egy-két darab?

Én úgy gondolom, hogy egy-két darab nem baj, ha van, mert kifejezetten cukik tudnak lenni. De, nem olcsók az ilyen ruhák és úgy gondolom, hogy később a gatyám rámenne erre. Minden héten más lenne a menő, vehetnék minden héten új ruhákat. Nem lenne egy olcsó mulatság.

Vélemények?:)


2015. dec. 8. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg Verdás cucca van fiamnak (2,5 éves). Legnagyobb része használt jó állapotban lett véve, de pl csináltam is neki. KIK-ben pár száz Ft-ért vettem felsőket, vaterán 1-2-300 ft-ért rávasalható matricát, és kész.

Penny-ben 1500-ért Verdás hátizsákot.


De kapni is szoktunk.

Anyós 2500-ért vett Minion-os pólót a Tescoban. Na azt én is sokallom. De ő vette. Imádja a fiam.

2015. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Minden babaruha drága, és nem kell ahhoz Disneysnek lennie, hogy aranyos legyen. Én speciel utálom a Mickey egeres, Micimackós, satöbbi mintákat, nem fogok ilyeneket venni..
2015. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem, hogy ez befolyásolja hogy ki milyen anya.


A lányom most éppen a Jégvarázsért van oda. A legtöbb ruhája nem ilyen, de van neki ilyen is. Nézem az akciókat, most voltak több helyen leértékelve nyári vékony nadrágok, felsők. Ezek itthonra meg az oviba jók, és akciósan ugyanannyi vagy max pár 100 ft-al drágább mint a "sima" ruhák.


De én sem veszek meg egy kabátot +2-3000-ért, csak mert Elza és Anna mosolyog róla :-)

2015. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a rossz vagy jó anyaság nagyon nem ott kezdődik, hogy hány Disney-s cucca van a gyereknek... :) :)....
2015. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy ebben kell mérni, hogy valaki rossz anya e.
2015. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolnám. Csak barátnőmnek van egy 3 éves kislánya és kisfia akiknek csak ilyen ruháik vannak. És feljött a szó erről, hogy én a gyerekemnek vennék-e ilyeneket. És amikor azt mondtam, hogy nem, max. egyet kettőt, akkor azt mondta, hogy nem lennék jó anya, mert a gyereknek nem vennék meg mindent amire szüksége van...és amikor megkérdeztem tőle, hogy miért van szüksége a gyereknek csak Elzás/Annás, verdás, Minion-os fölsőre, akkor csak motyogott valami olyasmit, hogy az ilyenekből lesznek a szar anyák...
2015. dec. 8. 15:42
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kár ezen már most aggódni. Mindig vannak, lesznek olyanok akik mindenből megvehetik és meg is veszik a legújabbat, legdivatosabbat. Maguknak és a gyereküknek is. Van, aki ezt normálisan teszi, nem henceg vele és pláne nem tekint emiatt tökéletes szülőként magára. És vannak olyanok, mint a barátnőd, aki szerint sajnos ez a jó szülőség alapja :-(


Igyekezz elengedni az ilyen megjegyzéseket a füled mellett.

2015. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Valóban, igazad van. Barátnőmmel már nagyon régóta jóba vagyunk. És tudja, hogy minden apróságot magamra veszek. Ezt is. Igaz, már gondolatban van a baba, még messze, de már most eltántorodtam az anyaságtól.
2015. dec. 8. 16:15
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

hát, eddig nem igazán értettem, h mire a kérdés, de a 6 sz. kommented után már megértelek, h kiírtad a kérdést. teljesen mindegy, h mit veszel neki, ha az adott darab jól áll rajta, kényelmes anyagú, a gyermeked pedig ápolt és rendezett hatást kelt benne.


a rossz v épp jó anyaságot nem Disney mintás pólóban mérik. Aki így gondolja, az vajon mennyire tud jó példát mutatni a gyerekének, mikor ennyire külsőségek alapján és ennyire hirtelen megítéli az embereket... ez sokkal aggasztóbb szerintem


arról nem is beszélve, h oviba kerülésig kb mindegy neki, mert nem szippantja be a fogyasztói társadalom. nem is érik ilyen hatások. addig ő csak egy cuki egeret lát, és nem azt nézi, h Disney v impidimpi...

2015. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez ne tántorítson el, még ha messze is van az anyaság.

Az első válaszoló jól leírta, hogy lehet akciósan is venni ilyeneket, kaphatsz is, lehet néha turiban is kifogni.

Kisfiam 2 éves, és pl. mi bababörzén szereztünk be ilyen cuccokat neki. Ha megyünk valahova, csak akkor adom rá, otthon majdnem mindegy mi van rajta.

2015. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!