Kelengye augusztusi babanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Meg messzevan a szules de szeretnek kepben lenni a dolgokkal.

Ha minden igaz augusztus kozepen szuletik a baba szoval mar szinte osszel.

Gondolom nemkell annyi nyari ruha max par darab.

Miaz ami kihagyhatatlan a babakelengyebol es miaz ami nem letfontossagu de jo ha van?

Leirnatok nekem reszletesen mibol mennyi kell?

Es hanyas meret? Minden erdekel,mit ajanlotok mi kihagyhatatlan éd mi a felesleges :)

Koszonom a valaszokat


2018. dec. 6. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyaltalan terhes vagy mar?
2018. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a hulye kerdest
2018. dec. 6. 02:34
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Kb. most tesztelhettél pozitívat. Nyugodj le. Előbb legyen szivhang, meg semmi gond ne történjen az első 12 hétben. Utána elkezdhetsz gondolkodni ilyeneken. Én a 20. hétig semmit se vettem és nem vagyok babonás. Egyszerűen minek.

Amúgy augusztus közepén simán tombolhat a nyár, most még szeptember középen/végén is nyári ruciban toltam a kisbabám a védőnőhöz.

2018. dec. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Használd a keresőt! Ráérsz kikutatni magad, ahelyett hogy a szádba kapnád a listát.
2018. dec. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2016 és 2018 augusztusában szültem.

Pamutrugikkal, bodykkal készülj leginkább, méretben 56-62 javasolt.

Plüssrugikat sem árt beszerezni, bár ebből inkább 62-est mondanék.

Ami mindenképp kell még, 2-3 db pamutsapka, lehetőleg megkötős.

És kis takaró.


A többit azért fölösleges előre megvenni, mert nem tudhatod, mekkora lesz. + vannak babák, akik extrém gyors tempóban gyarapodnak. Nekem a 2.lányomnak 2-3 hónaposan 68-74 méretű ruhát hordott.

2019. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Hali, a mi gyerekunk szept kozepen szuletett. 50-56os meret az nagyon keves ideig kellett. 1es.pelenka is. Kettes kellett inkabb. (3es fel kg-al szuletett es 52cmel) nyari cuccaink nem igazan vtak, sztem nektek azert kelleni fog par vekonyabb rugdalozo. Hat ha van eszed olyat valassz ami vegig patentos vagy cipzaras elol. Nadragbol az ugynevdzett talpasat javaslom (62est) body kell hosszú es rovid is, legalabbis en adtam a rugik ala bodyt, ha jobb ido volt rövidet ha mar rossz akkor inkabb hosszut. Mindig mindennel gondold at, hogy az elejen 1, faradt leszel 2, bizonytalan 3, a gyerek utal oltozni (amugy ez így marad kesobb is 😂) 4, mindig mindent mosni kell... szoval olyat vegyel amit gyorsan raadsz, azt is kalkulald bele, hogy lebukja, osszekakilja, pisili, legyen kb mindenbol 3-4 vagy 5... Szoval kb en egesz nap oltoztettem a gyereket es egy ilyen zsak szeru belebujos rugdalozo /pulcsi body az egy tragedia az anyák szamara (valszleg a gyerek szamara is). Van olyan h atlapolos body, az egy nagyon jo talalmany csak ha meleg van, szamolj azzal, h annak az eleje ket reteg. Szóval.. Az lehet nyar vegen meg meleg.

Zoknit olyat vegyel ami nem vag a kis lababa. Cipo (kocsicipo) nem kell. Az majd ha hideg lesz akkor kell, kb 17-es kellett nekünk tavaly telen meg tavasszal (tavaly szultem osszel)


Erdemes venni neki majd egy halozsakot van teli meg nyari kiadas. En a telit ajanlom es elotte azt, hogy ha augusztusban nem lesz 200fok akkor polyaba tedd a babat. Ha az van akkor meg ne tedd, akkor jo a nyari zsak vagy a vékony takaro.. Mindenesetre en a polyat en a vegere hagynam mert az nagyon fugg attol milyen ido van

(mi polyaztuk, de ugye az mar szeptember es talan ha jol remlik ez max 2honapig tartott)


Vehetsz neki kis cernasapit de ha meleg van akkor az se kell, max ha kopasz lesz a baba.


Nagyon sok cukisag van de elarulom a felet total felealegesen vettem en is meg... arrol ne is beszeljunk ha olyan nagy szerencse er, hogy nem tudjak mondjuk jol megmondani a nemét es veszel neki soksok csajos cuccot, es kisfiu lesz, (nem, nem mindig tudjak megmondani hiába van szuper orvosod) vagy ha korabban szulsz 3hettel a nyar kellos kozepen.. szoval az elottem levoknek is maximalisan igazuk van, erdemes informalodni de a tenyleges vasarlast en a 20.het korul kezdtem el. Nem babonabol, csak mert sokkal jobban telik az ido a vegen ha akkor maxolod ki a feszekrako osztonod.

2019. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)

Nem most gondoltam a vasarlast persze csak nagyjabol osszeirogatom mibol mennyi kell. Persze veszek par db nyarit is,osszel is jo ha van (ha kinem novi rogton😂)

Akkor inkabb 62eseket vegyek ? Es mindenbol min. 5-5darab :)

Koszonom a valaszokat úgyis lesz millio kisruha dehat ugye 1x picik 😍

2019. jan. 6. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!