Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hálózsák vagy pólya? Vagy...

Hálózsák vagy pólya? Vagy mindkettő? Tavaszi baba lesz

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyik se.
2019. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hálózsák mindenképpen. Pólyát ha tudsz kölcsönkérni, érdemes kipróbálni. Van amelyik gyerkőc szereti, és megnyugszik benne, van amelyik nem marad meg benne. De ha jó szorosan betekered egy takaróba akkor is ki tudod próbálni tetszene-e neki a pólya. Ha igen vesztek. Előre felesleges.
2019. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megvettem mindkettöt, a pólya egy használat után áll a sarokban :D


Hálózsákot szereti a kisfiam, kettő van, a puha plüssös jobban tetszik neki.

2019. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszi gyereknek majdhogynem felesleges. Vennék egy vékony hálózsákot max. de nyáron nem hogy az nem lesz majd rajta hanem örülhetsz ha egy szál pelenkában nem fog szenvedni éjjel. Tavaszi gyerekem van és egyiket sem használtuk (pólya meg amúgy is elavult és szerintem nincs gyerek aki eltűri magán huzamosabb ideig, hason alvó gyereknek meg főleg nem jó).
2019. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom áprilisi volt. Mi hálózsákot használtunk. Az első két hónapban vastagabb béleltet adtam rá a vékony pamut body, és pamutrugi mellé, de a mi lakásunk elég hűvös volt. Utána vékonyabb hálózsákot. Én aggódtam ha nem volt rajta semmi a rugin kívül, a takarókba meg féltem hogy becsvarja magát és megfullad. A pólyát nem szerette. Kaptunk kölcsön, de nem használtuk.
2019. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Halozsak, vagy vekony takaro. A polya lefogja a kezuket, nem tud bekapcsolni a moro-reflex, termeszetellenesen melyen alhatnak tole, a legfrissebb ajanlasok szerint akar karos is lehet.


Ha te megis szeretned hasznalni, egy kis takaroba is konnyu bepolyazni.

2019. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pólyában nem érzékelte a légzésfigyelő, szóval kb addig a 20mp-ig aludt benne, míg be nem sípolt... :D
2019. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A márciusi babát angolpólyában vittük haza, de otthon nyűgös volt. Áttettem a hagyományos pólyába próbaképpen, és két perc alatt megnyugodott, elaludt.

Kéthetesen oldalára fordulva aludt benne, na ott lett vége a pólyázásnak... :)

2019. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A hálózsák sokáig kellett, több méretet elnyűttünk!

2019. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!