Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tapasztalt anyukák sos, mivel...

Tapasztalt anyukák sos, mivel jönnek ki az étel foltok a babaruhábol?

Figyelt kérdés
Az én drága egyetlen férjem jó apuka módjára vigyázott ma a kislányunk ameddig én távol voltam. Korán mentem, a kislányom 9 hónapos már. Mire haza értem azt látom, hogy azt a ruhát adta rá amit fotózáshoz vettünk pedig direkt külön raktam, hogy véletlen sem kerüljön rá. Jó auka módjára meg is etette a gyereket sárgarépa és sütőtök pürével. Előke ugye felesleges volt, tiszta folt az egész ruha. A férjem indoka az volt, hogy emlékezett a külön lévő ruhára csak arra nem, hogy miért volt külön ezért adta rá. Mindent próbáltam. Azonnal megpróbáltam enyhíteni a helyzeten, hogy kimostam vízzel belőle amit tudtam. Venishbe áztatta majd kimostam de nem jó. Még mindig benne van. Mivel jönne ki a ruhábol a folt amitől nem lesz sárga a fehér rész és nem szedi ki a színét ott ahol színes?? :(
2019. ápr. 20. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Próbáld kifőzni mosás előtt,nálam az beszokott vni
2019. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
*válni
2019. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a vanish eddig mindent kiszedett, úgy, hogy töményen ráöntöttem a foltra és úgy hagytam egy darabig, majd kicsit átdörzsöltem és kimostam.
2019. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Vanish szappan, marhaepeszappan. Ha ezektől sem jön ki akkor kuka 😑
2019. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Marhaepe szappan, DM 200Ft. Nedvesen bedörzsölni vele, hagyni egy fél órát aztán bedobni a gépbe. Nekem kiszedte a beszáradt mangó-narancs-répa foltot a kötött pulóverből amit a kislányom az apukájával telibe összekent.
2019. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Tömény vanish oxy action gold majd forró víz

2 nap áztatás


Dörzsölés



Vida Ági a ht. könyvében ecetet és napon szárítást javasol



Az egyik ruhàból domestos szedte ki ( apró mintás volt, a színét nem szedte ki, meg is lepett)

2019. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Ecetet semmiképpen, mert az rögzíti a színeket (a foltot is!).

Én Vanish szappannal szoktam, a zsírosabb foltokat meg trisóval (az anyagnak nem árt)

2019. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Én biztos nem stresszelnék ilyenen, hanem szemrebbenés nélkül elküldeném apukát venni egy újat. A férfiak azért viselkednek semmiért felelősséget nem vállaló, buta gyerekként, mert a feleségük hagyja. Nézd meg mit csinálsz! Elmondtad, hogy fontos neked az a ruha, félre van rakva. Apukát nem érdekelte, leszarta, most meg mossa kezeit és téged esz az ideg.
2019. ápr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van folt tisztító só, van ahol nátrium perkarbonát néven ismerik. Azt kell a száraz ruhára tenni ahol foltos, kicsi hideg vizet kell rá tenni hogy paszta állagú legyen és hagyni kell rajta egy napot. Kiszedi.
2019. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Azonnal kellett volna foltisztitoval én frosch foltisztitoját használom bedörzsölni és kimosni,tegnap lányom epret évet egy Vadi új pólóban rácsepent egy csepp eper lé gyorsan bedörzsöltem foltisztitoval kimostam a mosógépben és szerencsére ki jött folt.de van aki epeszappant javasolt már nekem is de azt még nem próbáltam ki .
2019. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!