Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kelengye nyari babanak? Plusz...

Kelengye nyari babanak? Plusz a Mamanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Juliusra várjuk az elso babankat igy kb nincs semmink.

Probaltam osszeirni mikell,megneznetek es kipotolnatok ami kell?



Body (rovid hosszu)

Rugdalozo

Napozo

Kesztyu sapka zokni

Harisnya

Kardigan

Agynemu

Lepedo

Babamososzer

Kad

Vizmero

A furdetot majd a gyogyszertari

Kifogo

Torolkozo

Textilpelus

Cumi/cumisveg(1-1 biztonsagkedveert)

Ollo,hajkefe

Pelenka

Popsitorlo

Agy

Babakocsi

Orrszivo

Racsvedo

Babyor



Magamnak:

Eldobhato bugyi

Betet (milyet vegyek??)

Melltarto

Melltartobetet

Bimbovedo

Mellszivo

A pizsi meg a papucs tisztasagi csomag adott mi kell meg bentre es itthonra?


A listat mivel potolnatok meg? Mi.az ami a legfontosabb mi az ami nem de jo ha van ?(Pl Adamo)

Mibol melyik marka ami jo? Hany darab?

Minden segitseget elfogadok! :)

Koszonom

30hkm


2019. máj. 15. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

A babadnak olajat de csak ha szeretnel hasznalni, en szoktam foleg nyaron mert ilyenkor a redok konnyen megizzadnak es bepalhat stb.. Babahordozo amit nem latom hogy irtal,esetleg legzesfigyelo,babafeszek,szoptatosparna,kis takaro,alkohol a koldokcsonk apolasara, hintopor (ha nagyon izzad akkor nem ajanlott mert becsomosodik). Ezek ha ugy gondolod szuksegesek akkor megvasarolod en a felsoroltak kozul ezeket megvasaroltam es hasznalom oket.. Ami van meg nekunk az espumisan,mert o minden kajalas elott kap hogy konnyen emesszen de az en babam tapszeres sajnos tehat ezert, vettunk szelcsovet is neki mert voltak peoblemak a kakizassal, popsikrem,furdeto.. A babanak hirtelen ennyi jutott eszembe amit nem lattam a leirtak kozott es ha ugy gondolod hasznos lehet.

Neked ajanlom meg hogy higieniai nedves torlot vigyel a korhazba mert a wc illetve kilincseket sokan hasznaljak es olyankor fontos a tisztasag illetve en meg vittem fertotlenitot is, betetbol vegyel veknyat es vastagabbat/nagyobbat mert ez ember fuggo,van akibol dol a ver de nekem peldaul eleg volt a sima ejszakai,altalaban a tena betetet ajanljak ha sok a ver,bizti kedveert vegyel tobbet. Pedig en is most szultem de latod nemsok minden jut eszembe,de mondjuk azthiszem az alapok le vannak irva :)

2019. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Ja kihagytam,mi babamerleget is vettunk,tudom sokan foloslegesnek tartjak de nekunk azert van ra szukseg hogy ne kelljen hetente cipelnem az egeszseghazba hanem csak itthol lemerem es bemondom a sulyat a vedonomnek telefonon.
2019. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Ami nekem a legnagyobb szolgálatot tette, az a tena ladynek egy ilyen boxer szerű terméke, úgy csináltam h tena betét, rá sima bugyi, (olyat vittem amit nem sajnalok, de csak első nap kellett kidobni) és arra rá ez a boxer szerű. Annyira jól ott tartotta a betétet. A többi dolog baba/mama igény függő dolog. Én pl. Mellszivo nélkül élni nrm tudtam volna ezért most a másodiknál az volt az első amit beszereztunk. Lehet az ember nem is használja, de biztonságot ad. Persze ezért a parod is el tud menni ha szükség van rá. Kis takaró, sok textilpelus, pelenka, törlőkendő és te kellesz a babának. :)
2019. máj. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!