Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha ottalvós buli van a gyereke...

Ha ottalvós buli van a gyereketeknél, min alszik a vendég gyerek?

Figyelt kérdés

Szeretnénk ágyat venni a kisfiamnak és arra gondolva hogy ha itt szeretne valaki aludni majd nála, vendégágyas ágyra esne a választás, de eléggé megnöveli az ágy árát (plusz matrac).

Min szoktak nálatok aludni a vendég gyerekek? Gondoltam hasonló fotelágy megoldásra is, nálatok hogy van?


2019. szept. 5. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi rengeteget aludtunk anno együtt a barátnőimmel, nyáron kint az udvaron sátorban, hűvösebb időben pedig imádtunk a földön aludni - két paplannal a hátunk alatt :) Nagyon jó élmények voltak. Mostanában, ha nálunk alszik valaki, matracon szokott aludni. De a fotelágyas megoldás sem rossz, nekem az volt gyerekkoromban. Vagy vegyetek neki franciaágyat, ha elfér.
2019. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam mint a szürke:

[link]

2019. szept. 5. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy ilyen kanapén szoktak aludni, nekem két gyerekem van, igaz 7 és 10 évesek, aki rendszeresen itt alszik ő is tíz éves fiú. Ilyenkor a kanapét kihúzzuk és azon alszanak mind a hárman. Igaz, nem a gyerekszobában van, hanem a vendégszobában. Nem is túlságosan szép, de néhány párnával feldobtuk, s két felnőtt is elfér rajta viszonylag kényelmesen, összecsukva pedig kis helyet foglal.
2019. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, a link lemaradt:

[link]

2019. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Amit linkeltel olyan van a kisfiamnak. Igen a kihuzhato reszen alszik a vendege, vagy ha van halozsakja.

Fiameknal elterjedt a halozsak, mindenki hozza magaval a sajatjat. Mi a dechatlonban vettuk.

2019. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ilyen, harmonikára összahajtható szivacsunk van, mint amilyet linkeltél, teljesen jó.

A gyerekek kiszedték az ágyaikból az ágybetéteket, plusz az összehajtható, szétterítették a padlón az egészet és úgy aludtak. A legjobb buli volt:)

2019. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is szivaccsal oldjuk meg. Meteraruban lehet kapni nálunk. Kényelmes is és buli is.
2019. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzánk akárki jött, lányomhoz, fiamhoz.... imádtak a földön aludni. Pedig simán elfértek volna az ágyon is ketten.. de nekik ez volt a buli :)))
2019. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!