Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Korababa esetén mikor lett...

Korababa esetén mikor lett kész nálatok a babaszoba? Mikorra vettetek meg mindent?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyrészt már megvolt minden, de ami nem azt a férjem intézte amíg kórházban voltunk.
2019. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Második babánál 36+2 hetes terhesen szültem.

32. Hetesen már kész volt a szoba 90%-ban.

Csak a racsvedot és a szivacsra a lepedőt kellett párom kimossa, meg porszívózni, port törölni és függönyt feltenni.

De simán megcsinalta.

Elso baba 37+6 hetesen jött, nem korán.

De ott csak 2 nappal előtte lett kész a baba szoba.. :)

2019. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3-4 hónapos volt...

De csupasz gipszkarton és vakolat volt csak előtte.


De a 32. Hétre megvolt mindene amúgy..1-2 apróság hiányzott, ami nem "kell"


Most 27 hetes vagyok


Babaszobának neki sem álltunk, de most ki van festve, van padlóburkolat már..

Csak szekrény, szőnyeg, babás sötétítő

1-2 dekoráció kell

nem is siettetetem, szerintem meglesz, utána rendezzük be, ha időre jön is.

Az első 6 hónapban a mi szobánkban tervezem altatni, ahogy a lányunkkal is tettük

2019. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi nem volt meg.

26 hetesen fektettek kórházba, onnan rendeltem a bútort, babakocsit, sok ruhát, a férjem meg intézte az apróságokat.

28 hetesen szültem, 7 hetet voltunk kórházban, az alatt a férjem kifestette, az elkèpzeléseim szerint berendezte a babaszobát, anyukám nagytakarított és kimosta-vasalta a ruhákat mire hazamehettünk.

2019. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!