Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok és a babaszoba...

32 hetes vagyok és a babaszoba már szinte pár apróságot leszámítva teljesen kész van. A kórházi csomagot szerintetek mikor rakjam össze? Első baba.

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassan itt az ideje :)
2013. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm azt javasolta hogy a 36hétig legyen meg mert ha az nts-en valami nem stimmelne akkor bármikkor bent foghatnak és ne akkor keljen kapkodni. én is a jövö héten rakom össze :) 34+5hkm szintén eső baba :)
2013. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam, hogy a saját szekrényemben kipakoltam egy polcot, és oda gyűjtöttem a cuccokat, ruhát, minden egyebet.

Nekem az egyáltalán nem tetszett, hogy 2 hónapig álljanak a ruháim egy táskában.

De ha bármi történik, mégis ott vannak kéznél, a férjemnek megmutattam, mondtam neki, hogy azt a polcot pakolja ki, ha szükséges.

És csináltam egy másik polcot is, ahová azokat tettem, amiket esetleg bekérhetek, így nem kellett neki keresgélni.

Jól is tettem, nem lett volna jó, hogy 2,5 hónapos cuccokat húzok elő egy táskából. brr. a betöltött 41. héten szültem.

2013. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En ma vagyok 32+3 es tegnap raktam.ossze a korhazi pakkot!

Ha van kedved allj neki! :)

2013. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdd el, úgysem áll össze eyg nap alatt!
2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!