Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétre lettetek kész...

Hányadik hétre lettetek kész a szobával, mikorra szereztetek be minden dolgot?

Figyelt kérdés
Kiságy, babakocsi, ruhák, szoba berendezése, dekorálása.. Hányadik héten mostátok ki a ruhákat?

2016. ápr. 22. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy dolgok és a nagyja a cuccoknak a 30. hétre megvolt. Apróságok folyamatosan a szülésig. A szoba pedig a gyerek megszületése utáni 5. hónapra. :D Akkor költöztünk saját kecóba.
2016. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Babakocsi: 22. hét, mert akciós volt a Brendonban.

Ruhák: kaptunk nagyon sokat, de vettünk is.

30. hétig megvolt a bútorok és egyebek (pl. hőmérő) beszerzése.


A 32. héten mostuk ki ezeket(szégyen vagy sem, de vasalni nem vasaltuk ki őket). A szobát nem dekoráltuk, mert az csak később lesz érdekes, ha már nem homályosan lát.

2016. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szoba készen volt a 25.hétre, laminált padlózással, ablakcserével, festéssel. Utána a 30.hétig meglett a szekrény, kombi kiságy, falmatrica, sötétítőfüggöny.


Kicsit később lett meg a matrac, lepedő és a matracvédő. Babakocsi kb a 36.hét környékén lett meg.


Ruhák és egyéb apróságok a legelejétől egészen mostanáig kerültek a szobába.. :)


Mosás és vasalás a 36.héttől indult, most vagyok 38 hetes és minden ki van mosva, vasalva, elpakolva.


Hétvégén most a mellszívó, cumisüveg, stb kifőzése van tervben.


A kórházi csomag 98%-ra össze van pakolva, már csak azok a dolgok nincsenek bepakolva, ami az utolsó pillanatban ráér.

2016. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első babám de. született, du festették a szobàját :D Ahogy hazaértünk a kórhàzból költöztünk is, kb 3 napig babakocsiban aludt. A ruhàit anyukám mosta ki amíg a kórhàzban voltunk (38+5 napra született, én meg az a ràérős fajta vagyok...)

A babakcsit a 36. hét körül vettem, a kiságy a szülés előtt 2 héttel jött. Ruhákat nem igazàn vettünk születése előtt mert reneteget kaptunk.

A 2. babànál a 37. héten volt a festés, rá egy hétre lett kész, őt a kiírt napon indìtották -.- Nála szintés sok ruha érkezett (különböző nemű babàk úgyhogy nem sok unisex volt nekünk), mikor mentem varratszedésre akkor vettem neki pár olyat amiből hiàny volt.

2016. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, már szinte minden kész. Lelamináltuk a szobát festettünk, kiságy összerakva, babakocsi van. Kezdő rucicwomi megvan. Még a fürdetéshez szükséges kellékkek hiannyoznak más megvan.
2016. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29.hétre minden megvolt,mert egész terhesség alatt hajtott valami furcsa érzés! Az apaságit is nagyom sürgettem a 20.héten! Sajnos nem csalt a megérzés mert 30.hétem megszületett a lánykám!
2016. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,ugyanezem okból a kórházi motyóm is készen állt már!
2016. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!