Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A védőnő kötelezhet arra hogy...

A védőnő kötelezhet arra hogy a kutyáimat távolitsam el?

Figyelt kérdés
Volt nálunk a baba hazaérkezése előtt és nem tetszett neki hogy 3 kis termetű kutya van lakásban nálunk. Mondtam hogy a baba szobábol ki vannak tiltva a kutyák illetve folyamatosan takarítunk is meg nyilván nem kutyázunk ha a babát fogjuk meg ilyenek. Aztán telefonba kérdezte a védőnő hogy meddig lesznek itt a kutyák meg hogy ki ragaszkodik ennyire hozzájuk. Mondtam hogy mindenki mert ők is családtagok. Hallottam a hangján hogy nem tetszik neki. Kötelezhet arra hogy szabaduljak meg a kutyáktól illetve bejelentheti ezt valahol? Nem szeretnék problémát ebből de a kutyáimtól se szeretnék megválni, pláne hogy csak ideiglenesen lakunk lakásba, szeretnénk családi házba költözni.

2020. okt. 10. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2020. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

A védőnők már csak ilyenek. Amikor terhes voltam a macskám nem tetszett neki, pedig kint van az udvaron. Amikor a gyerekem totyogós volt, akkor meg a kutyám, mert hogy a gyerek elesik, a kutya meg széttépi. Igen, voltak ilyen sztorik, vannak bizonyos fajta kutyák, amelyeket nem is tartanék kicsi gyerek mellett, de az én kutyám nagyon jámbor. Soha nem bántotta őket.

Igazából ezek csak tanácsok, kötelezni nem tud, nem is akar.

2020. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Kifogtál egy háklisabbat. Ne foglalkozz vele
2020. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Hogy ha medveölő kutya lenne,akkor megérteném a védőnöt,de így nqgyon nincs igaza. Szerintem nem kötelezhet erre.
2020. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy kötelezhet nyugi. Vannak ilyenek, hogy némelyik megengedi magának, hogy kiskirálykodjon az anyukák felett. Sajnos kifogtad a hülyébbet.

Nekünk cicánk van, benti, sosem szólt érte, még meg is simogatta, ha oltva, féregtelenítve van és tiszta a lakás, akkor semmi köze hozzá :)

2020. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelezhet, semmi köze nincs hozzá! Nagyon max javaslatot tehet normális hangnemben, semmi mást nem.
2020. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk egy 69kg-s Leonbergi van kinti-benti tartással. A védőnő, de még a gyerekorvos is csak mosolygott, hogy a kutya azt figyelte nem -e akarják elvinni a gyereket. :)

Jó fejek voltak.

A te védőnöd egy kutyagyűlölő és/vagy begyepesedett idióta. Nem tehet semmit, ne aggódj. :)

2020. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Az en vedonom kutyabarát. Két cavalier spanielunk van. Meg örült is, hogy milyen jó, ha a gyerek kutyával no fel, mert az új tanulmányok szerint kevésbé lesz hajlamos allergiára.

Nyilván ha mocsok van az más, de nálatok sincs gondolom. Úgyhogy max duzzoghat.

2020. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelezhet. És ki nem szarja le, hogy egy ilyen kamu diplomás senkinek, mint védőnő mi tetszik és mi nem.
2020. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Semmire se kötelezhet. Az ilyen idióták miatt félek előre, hogy én milyen védőnőt fogok ki egy nap (nyulaim vannak, és igen, maradnak, gyerek ide vagy oda). Ezek után meglepődünk, amikor a "gyerek miatt" repül a házikedvenc.
2020. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!