Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hasznos vagy fölösleges a...

Hasznos vagy fölösleges a rácsvédő?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 07:32
A kérdező szavazást indított:
Hasznos
Fölösleges
53 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Fölösleges. A baba nem lát ki tőle oldalra, kevesebb inger éri.

Amikor már mozog, nem tud a rácsba kapaszkodni. Ha már mozog, nagyon ritka, hogy beverje a rácsba a fejét, de szinte észre sem veszi.

2021. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Mi is vettünk. Amíg nem mozgott, addig nem látott ki. Amikor mozgott, akkor meg folyamat belegabajodott.
2021. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk hasznos volt, soha nem akadt bele szerencsére. Mivel velünk egy szobában aludt, ebből a szempontból is jó szolgálatot tett. 10 hónapos volt, amikor a hagyományosat leszedtük és kapott egy fonottat. Mi maximálisan ki tudtuk használni. 😊
2021. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk nagyon hasznos volt, mert álmában is folyon mocorgott, kúszott a gyerek már pár napos korától kezdve. Sokszor verte be a fejét, anélkül kidugta a kezét-lábát a rácsok között, beakadt, felébredt rá
2021. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is hasznos volt, mert a gyerekeim folyton vándoroltak álmukban és volt hogy nagyon durván koppant a feje forgolódás közben.

Jobb szeretem ami teljesen körbe éri a kiságyat, én úgy csináltam hogy a fejrésznél oldalt kihagytam egy bő 30 cm ahol vissza hajtottam, így mi is beláttunk ők is ki.

2021. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Mi csak kb 4-5 hónapos koráig használtuk, mert állandóan le akarta szedni, meg alá bújt a férjével, és így már nem tűnt biztonságosnak. Most a második gyereknél is használjuk, még csak pár hónapos, de jó hogy ott van, mert mindig kitolja magát az ágy széléig és ha nem lenne ott a rácsvédő, beütné a fejét.
2021. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
6-os vagyok, jav.: fejével :)
2021. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Fulladásveszélyes is. Lefogja a levegőáramlást. Nyáron fokokkal melegebb van tőle a kiságyban.

Első gyereknek vettünk, folyton belefúrta a fejét, nem volt biztonságos. Másodiknál fel se tettük.

2021. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Nekünk olyan van ami puha henger alakú, meg két évesen is ahhoz bújva alszik.
2021. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Kukucskálós szerintem jó.. nem szorul alá.. stb



1.


A gyerekem csak alváskor volt kiságyban...

Alváshoz pont ingermentes környezet kell.

2021. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!