Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Aki vett már wobbel pallót...

Aki vett már wobbel pallót (deszkát) a gyermekének, mennyire vált be?

Figyelt kérdés

A kisfiam két éves és a kezdő wobbelen gondolkodom neki születésnapjára.

Akinek van: Mennyire hasznos, sokat játszik vele? Pontosan mire használja? Nyilván kisvonathoz hídnak drága, de ezen kívül himbálózik, mászkál rajta, “szörfözik”?



#deszka #Wobbel
2021. márc. 10. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi de erre rákellett guglizom.

Hát a pofám leszakadt h mekkora f@szságot tudnak árulni, és milyen drágán.


Véleményem szerint egy 2 éves gyereknek abszolút nem való. Taknyol eleget billegő deszka nélkül is.

Egyébként nem hinném h kihasználná ahhoz képest hogy milyen drága.

Ennyi pénzért vehetsz trambulin, bicajt stb amiket még évekig nyüstöl. Majd és érdekes lesz számára

2021. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez tényleg túl drága, varázspallót nézd meg, ugyanez, alacsonyabb áron.
2021. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk TSMT miatt kellett vennünk billenőpadot. Az is hasonló.


Én nagyon ajánlom, jó egyensúly fejlesztő.

Azt vedd, amelyiket jobban tudja használni. (próbát ajánlok!).


Az én lányom már 5 éves. A billenőpadot még mindig imádja!

2021. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó vagyok! Egy billenőlap (billenőtalp) 6000Ft,egy wobbel deszka meg 30.000Ft. És funkcióban nincs különbség!


Ráadásul a billenőlapot több testhelyzetben is lehet használni!! És még olcsóbb is.

(ülve, térdelve, hasalva, állva..)

2021. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Derjaderja ***** válasza:
64%

Varázspalló! Nagyon jó, de 10-20000 ezer között is tökéletes minőség van. Fapalinta néven egy magyar fiú is csinálja.

Ez egy nagyon kreatív játek, sokféle módon használható és kis helyeg foglal el, ha jól tárolod.

A lányom 2 éves szülinapra kapta, de a másfél éves unokaöccse is tudja használni.

Kezdetben oda kell figyelni, de szabad mozgáshoz szokott gyereknél nem balesetveszélyesebb, mint bármi más pl lèpcső és nagyon jól fejleszti az egyensúlyt.

A mienken van egyik oldalt kapaszkodó, arra kötöttem egy zsinórt, akkor azt játszotta, hogy szánkó és húzta benne az állatait. Autó is jól gurul rajta.

Meg én kúsztatni is szoktam alatta (még a kutyánkat is), amikor tornásat játszunk.

2021. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Derjaderja ***** válasza:

Bocs a kérdéshez. Ha domborúnak tesszük le, csúszdázik rajta, ha homorúnak hintázik. Még nem tud oldalt ülni benne csak hosszában ülni vagy hasalni. Ezért is jó a fogós, és ha csak fél oldalra tetetsz, a masik oldalt nem zavarja a kisautó gurulását.

Ujjat hintánál oda lehet csípni, kb egyszer csípi oda és utána vigyáz. De én pl csak szimultam a lányomnak hogy megy az odacsípés és meg is értette, nem csípi oda.

2021. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Majdnem 5 éves lányom karácsonyra kapott (varázspallót, 12-ért). Neki gond van az egyensúlyozásával, szóval emiatt vettük. Használja, hasznos.
2021. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi HomeSurf-öt vettünk, az 1 éveseim is használják.
2021. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Creatimbert vettünk, tökéletes, imádja a gyermek.
2021. jún. 13. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!