Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kinek gyermekének osztálytársa...

Kinek gyermekének osztálytársa covid gyanús és karantént rendelnek el, mégis hogyan tanácsolhatjátok azt, hogy hétvégén nyugodtan menjen csak a gyerek bárhová?

Figyelt kérdés

A tegnapi kérdés akasztott ki rendesen.

A fiú osztálytársa lett covidos, simán lehet a gyerek hordozó.


Az én egyik szeretett rokonom, pont egy ilyen gyerektől kapta el a koronavírust novemberben és halt meg. Nem volt idős, és nem volt kiegészítő betegséget.


De menjen a gyerek nyugodtan közösségbe, hiába vírusos az osztálytrása, menjen csak és fertőzze meg másnak is a nagyapját, szüleit, és halljanak meg ők is igaz?


2021. febr. 19. 11:05
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem lehet kibírni 10 napot, ááá, dehogy..
2021. febr. 19. 11:06
 2/27 anonim ***** válasza:
12%

Hát had menjen! Az Élet nem áll meg.

Ismerősödnek nem volt szerencséje, ez van.

2021. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%
Bocsánat, rokonodnak.
2021. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Egyet ertek veled. Amikor nalunk az osztalytars volt Covidos, kivettuk a tesot es mindenki tesztre ment aztan karantenba.
2021. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem. Mikor én voltam covidos,a gyereknek is elrendelték a karantént hiába nem volt semmi baja,ő se mehetett sehova shogy a tesója és a férjem sem aki negatív lett.
2021. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Többen írtuk azt, hogy maradjon a seggén. Az a pár kretén, aki beírta, hogy menjen, az ugyanaz, mint itt az előző.
2021. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

igen, tudom, többen írtátok, hogy maradjon.

Én nem értem azt az anyukát sem, hogy viszi a gyerekét, pedig simán lehet tünetmentes hordozó, de ő letojja mások egészségét


Egy másik barátnőm fiának egyik osztálytársa is vírusos lett, elrendelték a karantént, senkinek semmi tünete, mégis 9 gyerek pozitív lett.

2021. febr. 19. 11:13
 8/27 A kérdező kommentje:
2: ez nem szerencse kérdése. Ha akkor otthon marad a gyerek, nem kapja el és nem hal bele úgy, hogy ő nem járt sehová, csak az egy szem tanyájára... te vagy szerencsétlen, hogy ilyen értékrenddel rendelkezel
2021. febr. 19. 11:19
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos amíg az intézkedések egy vicc, addig nehéz komolyan venni.

Gyerekem ovijában volt covidos és egyszer sem zárták be még a csoportot sem. Szóltak a kismamáknak, hogy ha lehet ne vigye a gyereket, ennyi volt az intézkedés. Indok: "Nem akarunk pánikot."

2021. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
14%
Nekem pl egyik kollegám jött dolgozni úgy, hogy pozitív volt. Nekem el merte mondani, mert tudja, hogy nem hiszek ebben a hülyeségben.
2021. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!