Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen kiságyatok van/volt...

Milyen kiságyatok van/volt újszülöttnek, pár hónapos babának otthon, ami biztonságos?

Figyelt kérdés
Egy mai kérdés ihlette az én kérdésemet.
2022. jún. 26. 11:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mellettem aludt, ìgy mindig rudtam rà figyelni. Kemèny felület, ,,lom" nèlkül, àgy ès fal közti rèsbe nem fèrt volna.

Volt egy mòzeskosàr, arra az esetre, ha nagy9n faradt lennèk, ès fèlnèk, hogy ràfekszem, de csak dekoracionak hasznàltukm

2022. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%

10!


Ennyi erővel a matracba is bele furhatja a fejét.

Javíts ki, ha tévedek, de a rácsos ágy nem egy légmentesen lezárt doboz, amibe beteszed a gyereket, becsukod oszt' az majd jól megfullad, hanem egy nyitott légterű lapos felület. Ennyi erővel a felnőtt is megfullad az ágyban, ha a fal fele fordul. Nincs letakarva az ágy, mi a jo egtol lenne melegebb ott, mint mellette két meterrel?

2022. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%

12, a tudománnyal vitatkozni mennyire ciki már? :)

Olvass, nem szégyen!

2022. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

13!


Ugyan kérlek linkelt már be egy tudományos cikket erről. De ne Nők lapja meg Blikk kategóriát, kérlek.

2022. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
14, a házidat ne írjam meg? Ha érdekel, rákeresel.
2022. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%

14. Ugyan kérlek, nehogy használd a google-t. Tessék ez egy washington post cikk. Olyan 3 másodperc keresés. Nyilván van komolyabb is és ez neked biztosan nem felel meg, de te eldöntötted, hogy nem hiszel senkinek. Mindenki olyan lim-lommal szórja tele a kiságyat amivel akarja, de van aki hallgat nála okosabbakra.


[link]

2022. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk ikeas ágya van, valamelyik egyszerűbb típus. Ikeas a rácsvédője is, én úgy raktam fel, hogy utána izomból megrángattam, hogy le tudná e szedni. Úgy voltam vele, ha nekem nem sikerült letépni, lehúzni, leszedni sima rángató mozdulattal, akkor a baba se fogja tudni. Mikor már ügyesebb lett, akkor meg kiszedtük, mert felesleges volt, úgyis felállt és izomból bele tudta verni a fejét a keretbe. De amíg pici volt, konkrétan abban a pózban aludt benne, amiben beleraktam.
2022. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%

15!


Nyilván azért nem keresek rá, mert nem érdekel.


16!


Jaja. Ennyi erővel a babakád is veszélyes.

2022. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
28%
18. Nem is neked szólt, rólad süt, hogy fontosabb, hogy igazad legyen, mint a saját csemetéd. Kinek mi :)
2022. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%
Kedvesem, a saját csemetém már kinott a rácsos ágyból. Nekem mindig fontosabb volt az áltudományos helyett a valosag. Puszi.
2022. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!