Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen kiságyatok van/volt...

Milyen kiságyatok van/volt újszülöttnek, pár hónapos babának otthon, ami biztonságos?

Figyelt kérdés
Egy mai kérdés ihlette az én kérdésemet.
2022. jún. 26. 11:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%
20. Ha neked az nem valóság, hogy egy csomó gyerek meghalt, akkor mi? Amúgy nagyon alpári ez a lenéző kedvesemezés, csak szólok. Nem vagyok a kedvesed, gondolom angolul sem tudsz és el sem olvastad a cikket. Majd akkor ugass, ha egyáltalán felfogod mit írok! És mégegyszer nem szeretnék ilyen sötét emberrel vitatkozni, azoknak linkeltem, akik hallgatnak arra, hogy veszélyes. Ha te nem tartod annak, te dolgod, tőlem zacskót is húzhatsz a gyereked fejére, de másnak ne tanácsold a baromságaidat!
2022. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
7%

Nekünk a linken található Mamas and Papas Mia babaágyunk van (teljes Mia bútorcsomag részeként). Maximálisan meg vagyunk vele elégedve, nem tudja kidugni a fejecskéjét a rácsok között, teljesen biztonságos. Amikor terhes voltam a kislányommal, vásároltam jópár rácsvédőt is és a családtól is kaptunk egyet. Vettem két óriási "fonott" rácsvédőt, amik gyönyörűek és nagyon jól mutatnak a kislányom szobájában, de mivel ezek nem olyan magasak, mint a hagyományos rácsvédők, nem lehet őket a olyan sokáig használni (bár bevallom, sokszor ezeket használtam szoptatós párnának is, amikor éppen ezek voltak kéznél). Szerintem nem fulladásveszélyesek, nekünk semmi problémánk nem volt vele (és levegőt is rendesen kap a baba).


babaágy link: [link]


1. rácsvédő: [link]


2. rácsvédő: [link]


Többi rácsvédő: [link]

2022. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Miért kellett leszavazni a válaszom?
2022. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!