Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Járóka előnyök, hátrányok?

Járóka előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Átlagos lakásban haszontalan, felesleges holmi.

Nagy házban pedig inkább "karám" elkeríteni a nem babakompatibilis teret, mint egy kicsi járóka.

Mi jól megvoltunk mindkét gyerekkel nélküle. Sose hiányzott.

2022. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Mi szeretjük. Kivettük a két rácsot, ami mozgatható, hogy tudjanak ki-be mászkálni, és nagyon szeretnek játszani benne.
2022. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nem járt, ameddig megfoztem vagy takarítottam igen nagy segítség volt.
2022. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Én addig hasznàltam, amíg kicsik voltak

Tehát nem mászott még a baba.


Megemelhető volt.

Így amikor még cska feküdt abban volt, amikor a dolgomat csináltam, napközben abban aludt mind2 gyerekem.


Amikor megindultak vagy már a nagy nem jelentett közvetlen veszélyt, akkor hagytam mászni szabadon mindegyiket

2022. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Babakarámunk van,amikor tenni-venni kell tudom hogy biztos helyen van, most hogy mozgékonyabb. Nagyon hasznos.
2022. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk mindkét gyereknél felesleges volt. Utalták. Pedig állítólag jól el tudnak játszani benne. Hát az enyémek nem.
2022. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Sok gyerek nem szereti,amúgy is kell a tér a mozgásfejlődéshez. Én inkább karámnak használtam a rácsot. Arra is jó, hogy a nagyobb gyerek beüljön, így megvédve a játékait a mászó kicsitől (ismerős így használja).
2022. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az első kislányom még panelben született ott nem éreztem hiányát.

A másodiknál viszont vettünk és nagyon sokszor, sokáig abban aludt napközben kint a teraszon.

2022. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A panelban nem volt.

Utána a két szintes családi házban 2 dologra volt jó, hogy a nagy ne gyalogoljon át a csecsemőn, illetve abban aludtak pici korukban nappal, ha nem volt kedvem felmászni az emeletre.

Hátránya igazából csak akkor van, ha bennefelejted a gyereket egész napra. :)

2022. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem használtuk, szükségtelen lett volna. Gyerekbiztossá tettük a lakás minden részét, és megtanítottuk a kisfiunknak hogyan kell létezni a lakásban. Amúgy úgyis mindig a lábam alatt van :D szóval tudom felügyelni bármit csinálok.


Mi kicsi lakásban élünk, amúgy

2022. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!