Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 6 hetes terhességet miért nem...

Mata lívia kérdése:

6 hetes terhességet miért nem mutat ki a teszt? Dokinál voltam annyit mondott több mint valószínű a terhesség de tök izgatott vagyok hogy most babám lesz-e? Vagy sem

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 09:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Azért, mert lehet hogy nem vagy még 6 hetes terhes. Lehet hogy az utolsó menzeszed alapján annyi lennél, de nem akkor fogant a baba, amikor a nagy könyvben meg van írva, hanem később és nem nem mutatta ki a teszt, hanem még nem mutatta ki és az orvos sem látott még semmit, csak arra utaló jeleket, de biztosat még nem látott.

Vagy mégsem terhességről van szó.

Szerintem érdemesebb lenne 1 hét múlva tesztelni.

2014. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
azt mondta az orvos hogy lud tolyásnyi volt a méhem és a méhszáj szárt
2014. ápr. 13. 09:26
 3/25 A kérdező kommentje:
és a férjem külföldön dolgozik 2 havonta jár haza és február 22 én jött haza 25.én ment vissza és ezalatt az idő alatt kelet megfogannia ha megfogant
2014. ápr. 13. 09:28
 4/25 anonim ***** válasza:

Azért mondom, hogy szerintem korai volt.

Nekem is az volt a méhem, plusz látott petezsákot. És mindezt 5 hetes terhesen. És a petezsák már elég egyértelmű, ugyanis az nem terhes nőknek nincs. Utána lett szikhólyag, majd pedig szívhang. Mivel a két ultrahang között sajnos voltam kórházban. Tehát először látott az orvos 5 hetesen petezsákot, majd 6 hetesen kerültem kórházba, ott láttak szikhólyagot is, majd pedig 7 hetesen szívhangot.

Ha neked még petezsákot sem láttak, akkor valószínűleg még biztos, hogy nem vagy 6 hetes terhes.

Azért, ismételd meg 1 hét múlva a tesztet.

2014. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

En hallotam mar sajat nodokimtol h egyre tobb kismamanak negativ a teszt terhesegkor.van akinek 8 hetesen is negativ.

Tuti h terhes vagy plane h ludtojasnyi a mehed.3 gyerekes anyuka.

2014. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha február 22 és 25 között voltál csak együtt a férjeddel, akkor azt a tesztnek, még a legkevésbé érzékenyebb tesztnek is 1 hónap múlva már bőven ki kellett volna mutatnia és ha most, áprilisban voltál orvosnál, akkor már az orvosnak is egyértelműen látni kellett volna és nem csak ennyit. Akkor lehet mégsem vagy terhes.
2014. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
azt mondta az orvos hogy 4 hét mulva menyek vissza de a párom és én minél hamarabb tudni szeretnénk hogy most akkor mi van a ludtolyásnyi méh aggaszt hogy ha nincs baba akkor miért nöt meg?
2014. ápr. 13. 09:47
 8/25 A kérdező kommentje:
holnap visza megyek és megmondom neki hogy mondjon 100%os választ és küldjön el hüvely ultra hangra mert most nem küldöt el
2014. ápr. 13. 09:48
 9/25 anonim ***** válasza:

Akkor milyen ultrahangot csinált?

Hasit?

Akkor az más dolog. A terhesség elején hüvelyi ultrahanggal sokkal pontosabban és biztosabban látnak dolgokat. Akkor viszont lehet hogy ez a baj.

Ahová én jártam kórházba a terhességem alatt, ott egészen a 12. heti ultrahangig, tehát még a 12 hetes uh-t is hüvelyi ultrahanggal csinálják, pontosan azért, mert sokkal pontosabb és több mindent lehet látni.

Akkor viszont lehet hogy terhes vagy, csak hasival nem láttak még semmi mást a méhnagyobbodáson kívül. Míg hüvelyivel már láttak volna petezsákot is, esetleg szikhólyaggal. De jövő héten, ha február végi aktusból lett a baba, akkor már szerintem szívhangot is látnának.

2014. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem is volt ultrahang? Nem értem a dokidat. Szerintem keress màsikat
2014. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!