Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fiam másfél éves, mire érkezik...

Fiam másfél éves, mire érkezik a kisteso. Külön szobája van, a miénk mellett, ez a két nagy szoba. Van még egy pici szoba a miénkkel szemben. Hova tennétek a kicsit?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem tenném el a nagyobb gyermekemet a mostani szobájából, nehogy úgy érezze hogy az új jövevény fontosabb nála és ezért inkább neki adjátok a mostani szobát.

Utána akár a nagyobb szoba lehet nekik közös szoba is, és akkor nem lesz veszekedés, hogy valamelyik szoba kisebb.

2015. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem mozdítanám el a nagyobbik gyerkőcöt a megszokott helyéről, elég változás lesz számára a kisbaba érkezése.
2015. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is hagynám a "nagyot" a szobájába. főleg (szerintem) egy 1.5 éves fiúnak azért több tér kell, esetleg bent a szobájában játszani, rajzolni...stb, míg egy újszülött csak alszik a szobában....stb. tehát egyenlőre mindenképp hagynám így. és ha esetleg egy neműek lesznek, és persze ha mind a kettő szeretné, mehetnek a nagy szobába aludni és a kis szobát meg egy közös kis játszó birodalomnak kialakítani.
2015. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem mozdítanám anagyobbikat:)

A pici biztos velünk lenne, legalább amíg fél éves nem lesz (nálunk ez így volt) mert bármi lehet.. És akkor pattanni kell hozzà!

Majd ha már picit nagyobb a pici, akkor a kistesóval egy közös kis szoba:)

2015. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Klinszki válasza:
Én a kisebbik szobába tenném a helyedben.
2015. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!