Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit gondoltok erről a bababúto...

Mit gondoltok erről a bababútorról? Túl komoly egy babának?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 28. 09:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy vagyonba kerül.

Nem túl komoly. Pl szekrény nem kell kék meg rózsaszín.

2016. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szép. Textilekkel babásítható.
2016. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Olyan semmilyen. Nem túl komoly, sima fehér, egyszerű bútor.
2016. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem túl komoly. Nagyon szép, ízléses darabok. Az már más kérdés, hogy mennyibe kerülnek, de ha ez Nektek simán belefér, akkor miért ne. A komód és a szekrény sokáig használható és az ágy is 4 éves korig. Én beértem IKEÁ-s cuccokkal, az ágy kivételével még minden használatban van, pedig már 8 éves lesz. Nem vagyunk egyformák, én sosem költenék ennyit gyerekbútorra, házfelújításnál a konyhám megvolt ennyiből bőven, gépekkel együtt, de ugye kinek mi. Szép bútor, ha tetszik és belefér, nosza, rendeld meg, ahogy elnézem utolsó darab, ezért engedtek belőle 216 ezer ft-ot :)
2016. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Elegáns és gyönyörű bár inkább lány szobába valló .Nekünk ilyen van [link] kis fiú :)
2016. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem túl komoly, ez ne tartson vissza, nekem mondjuk nem tetszik ez a stílus, a modernebbek jobban bejönnek, de ha a lakásotokba ilyen passzol, akkor jó választás lehet.
2016. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Formáját tekintve kissé felnőttes, ráadásul én jobban kedvelem a natúr színű bútorokat, mert számomra a fehér túl rideg hatást kelt. Ennek ellenére persze a szobát fel lehet dobni tapétával, fali dekorációval, illetve az ágyat színes textillel, szóval ha Nektek tetszik...
2016. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez tetszik, de mi is natúr színűt vettünk végül. a mi lakásunkba illett volna ez is, mert 5 m-es belmagasságú, fehér falú polgári lakás. De ez tényleg függ a lakástól, hogy nagyok-e benne a terek, milyen a fal, milyen maga a lakás.
2016. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, olyan tiszta fehér. Én is fehéret szerettem volna de a férjem kijelentette hogy ne mert szerinte kórházba való. Sajnálnék ennyi pénzt kiadni, de ha nektek tetszik akkor persze rendeljétek meg. Szerintem nagyon szép.
2016. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon szép, csak baromi drága. 130-150 ezerből is lehet szép bababútort venni.
2016. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!