Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit gondoltok erről a bababúto...

Mit gondoltok erről a bababútorról? Túl komoly egy babának?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 28. 09:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%
azért azt megnézem mikor anyuka 2 szopi és fejés között egyesével akasztóra tesi a bodykat :D a kiságy és a komód nagyon szép, de ez a 2 akasztós szekrény használhatatlan
2016. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%

Nekem tetszik, szeretem az ilyen egyszerű, letisztult bútorokat, gyerekeknél is. Nem túl komoly, eleve úgy vagyok vele, hogy ne a bútor legyen mintás, meg színes, meg akármilyen, ha színeket, mintákat akarok, teszek a falra képet, dekorációt.

Mondjuk ennyit nem fizetnék egy háromdarabos babaszoba bútorért.

2016. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon rossz ár-érték arányban van, egyszerűen túlárazott.
2016. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%

Nézem a többi terméket, az egyik matrac, amit 65e-ért kínálnak, pontosan az, ami nekünk van.

Csak máshol újonnan 21e-ért vettük.


Ez tipikus pénzlehúzós cég, a kevéssé gondolkodó embereknek ugyanazt el tudják adni háromszoros áron, mert nem járnak utána, nem nézik meg más üzletben, csak kifizetik, abban hitben, hogy ha drága, akkor annyival jobb is. Ráadásul nem is fa, ezt még asztalos is olcsóbban megcsinálná, ugyanilyenre, valódi fából.

2016. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

- Ultra masszív - a pelenkázót egészen a baba 11 kg-os súlyáig használhatjátok


Ja,ez aztàn ultra masszìv,a hasonló stìlusú fehér kombi kisàgy pelenkàzójàt 20kg- ig hasznàlhattuk volna,mindezt 10.000Ft-ért újonnan akciósan. A kisfiam 13,5 kg volt 1 évesen. És ha màr egy vagyont adok érte,legalàbb tudjam hasznàlni.


A stìlus tetszik az àr a szokàsos eltúlzott gyűjtőbababoltos,ahol többnyire a nóném is méregdràga,és nem is minőségi.

Biztos nem venném meg. De ha nagyon tetszik,akkor egy jó asztalos kb a feléből kihozza neked ugyanezt tölgyből,ami kicsit masszìvabb,mint ezek a vacak préselt bútorlapok.

2016. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
25%
Szép, egyszerű ízléses, bármilyen interiörbe be tudod helyezni.
2016. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%

Sokkal jobban szeretem a melegebb hangulatú, színesebb babaszobákat, mint az ilyen minifelnőttes, kényes színű megoldásokat. Nekem erről nem a játékos, kacagós és önfeledt gyermekkor jut eszembe, hanem egy olyan szoba, ahol mindennek cm-re megvan a helye és játékok élükre állítva sorakoznak.

A komód a 11 kg-os súlyhatárral enyhén szólva sem a masszív kategória, az akasztós szekrényt kb. a gyerek kisiskolás korában lehet majd kihasználni, az ágyról pedig hiányolom a leesésgátlós megoldást (ha már 4 éves korig lehet használni), ráadásul ha az ágy alatti tároló nem gurulós, akkor a parketta sem hálálja meg a mozgatását (márpedig a gyerek mindig megtalálja ezeket a dolgokat).

Ár-érték arány tekintetében pedig borzalmas, amolyan sznoboknak való bútor.

2016. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
50%

Azt meg sem említem,h a férjem fele ennyi pénzből se ugyanilyen bútort összerak és triplájáért eladja. És a sok kismama meg ugrik rá mint tudod.. Légy a ...:)


Nagyon szép! És nem túl komoly!

Bátran vegyétek meg!!

2016. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hú, muszáj ehhez hozzászólnom! Ha jót akarsz, az ilyen típusú ágyat felejts el! Persze ettől sokkal olcsóbb volt nekünk, de nem gagyi. Soha többé, csak a hagyományos rácsos kiságyat. Mivel lapok vannak a rácsok helyett, ha neki esik a gyerek, össze-vissza üti magát, tapasztalat. Szép, de borzasztó. Ha elkezd magától felülni, de eldől, rengetegszer mentem be hozzá, mert ordított, és a fején látszott, hogy a "rácsba" beverte. Kivenni a miénkből nem lehetett elemet, mint a hagyományos ágyból, ez is rossz volt. Lecseréltük 1,5 évesen ifjúsági ágyra. Soha-soha még egyszer ilyet nem vegyünk. A bútor amúgy gyönyörű, de pár év, és cserélhetitek le, mert olyan kisbabás, és piszok gyorsan felnőnek. De ezt ti tudjátok.
2016. febr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket csak annyira megosztóak,hogy most még inkább nem tudom meg e rendeljem :)és a férjemnek sem tetszik ez a fehér ,mert hogy olyan kórházi jellege van .
2016. febr. 29. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!