Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit gondoltok erről a bababúto...

Mit gondoltok erről a bababútorról? Túl komoly egy babának?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 28. 09:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha megengedsz még egy gondolatot. Ha lenne keret erre a méreg drága szettre, akkor szerintem rengeteg ruhácskát is fogsz neki venni. Akkor gondolkozz úgy, hogy még egy ekkora szekrény is kelleni fog. Mi 150.000 Ft körül vettük a teljes szettet, amiben több álló bútor is volt, és nem 1, hanem 2 komód. Azt hittük, ennyi elég lesz, de örököltünk sok ruhát, és azoknak is kellett a hely. Arra is gondolj, ha a gyerkőc kúszik, mászik, és persze megy, előszeretettel csapkod mindent neki annak, amit csak talál. Ha ennek nekivág mondjuk egy piros festett fa játékot, akkor meglátszik rajta. És ez elkerülhetetlen, hiszen felfedez. Na de boldog babavárást. :D
2016. febr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem értem minek írtad ezt a :D boldog babavárást ?Kicsit gúnyosan hangzik.Nekünk nincsenek örökölt ruháink nem is volt kitől meg majd ki növő oda adjuk rászorulóra vagy barátnak ha kelleni fog neki .
2016. febr. 29. 10:25
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem nem, tényleg ezt kívánom! Ahogy írtam, szép a bútor is. Itt nem mindenki rossz indulatú, vagy gúnyos. Amint látod, segítő szándékkal írtam.
2016. febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Akkor jó elnézést!csak úgy jött át .
2016. febr. 29. 10:50
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, klasszikus bútor és praktikus is, mert egész sokáig fogjátok tudni használni az ágy átalakítása után.
2016. febr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

szerintem jol néz ki csak kicsit konzervatív

ha fiú akkor vegyetek valami fiusat ha lány pedig lányosat de a te döntésed

2016. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon szép, de ennyit nem költenék rá (akkor ha ennyi pénzed van vegyél majd neki valami akkus autót ha lány ha fiú, azt legalább értékeli majd, lehet "olcsóbbat" 50-ért,drágább is van jó pénzért....ezt sose fogja tudni értékelni, csak te, hogy jaj, de szép de rohadt drága volt :D )

nekünk ikeás van 30-ért őszintén szóval akkora különbség stílusilag nincs...mindegyik egyszerű letisztult forma..... csak sajna nincs tárolórésze :(

2016. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
előző vagyok: ilyeneket usa-ból lehet behozni, gyönyörű darabok de ára is van....használtan néhol ki lehet fogni 100-ért én anno nagyon gondolkodtam egyen....ha lenne ennyi pénzem csináltatnék egyet, ennyiért nem vennék (lakberendező vagyok, és mindent csináltatnék kb :D és az tuti egyedi) praktikus, de ha ennyi pénzed van, szerintem úgyis átvariálod a kishölgy/úr szobáját mire szükséges lesz az ágy, és lehet addigra más darab kell.
2016. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!