Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol tudok venni "reális" áron...

Hol tudok venni "reális" áron falvédőt?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiamnak kellene. A neten csak olyanokat találtam, amik 15e Ft körül van+ 5-10e Ft postaköltség, és mivel ezeket többnyire magánszemély varrja egyedileg, valószínűleg se számla, se garancia nem igen jár hozzájuk. Nem tudtok vmi üzletet, ahol gyártanak egy kicsit mérsékeltebb áron. Ikeát, Kikát néztem, de semmi. Hol volna érdemes még keresni? Vagy rakjak fel lécen szőnyeget?
2016. aug. 24. 07:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a rongyszőnyeggel az a baj, hogy más a légáteresztése...könnyen penészedhet alatta a fal, főleg családi házak esetében ahol hőhidak vannak. én olvasgattam, a legtöbb anyaggal sajnos ez a baj, egy nem túl vastag vatelin bélés még belefér, ezért is döntöttem a vatelinos mellett (1-es vagyok). Most már lekopogom, június óta meg van, és még nem penészesedtünk, pedig egy olyan falunkra tettük, ahol egyszer már volt ilyen problémánk.
2016. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
június óta? penészedni nem is nyáron szokott, hanem télen, amikor fűtesz, a fal pedig hideg.
2016. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha hőhíd van esélyes hogy penészedjen évszaktól független...nálunk van, tudom mert méri állandóan a férjem..csak most már mindent elpakoltunk amitől penészedhet, olyan ágy van a falon aminek van lába, hogy szellőzzön. Falvédőt muszáj volt feltenni mert nagyon hideg, északi fal.
2016. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Varrónővel jársz a legjobban, főleg, hogy te választod ki az anyagot, szerintem kijön a varrás és az anyag költség mindennel együtt max.8ezerből.
2016. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!