Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Adamo hinta vagy rezgo pihenos...

Adamo hinta vagy rezgo pihenoszek?

Figyelt kérdés

Meg van hatra 3 honapom szulesig es azon gondolkodom, hogy mi lenne a jobb. Egy adamonhinta, rezgo pihenoszek vagy egy pihenoszekes hinta?

Szerintetek?


2016. dec. 25. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekunk mind a kettonk van. Rezgo pihenos szek azert jo mert ha mesz furdeni vagy ne tan egyedul vagy otthon es surgosen nagydolgod akad a mellekhelyisegbe akkor tudod vinni magaddal :) hintanak mi megvettuk az allvanyt neha neha benne van de legtobbszor elalszik benne de van hogy nyugos es nem tetszik neki eleg valtozo
2016. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha kene valasztanod, akkor melyiket valasztanad?
2016. dec. 25. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk pihenőszékes hintánk van, ami rezeg is. Szereti nagyon
2016. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk mindkettő van és imádta/ imádjuk a fiammal. 28hós a hintát még mindig használja. A pihenőszéket csoportba vettem 5000ftért fisher price( anyuka kislányt várt és kisfiús volt a szék apot kaptak azért adta el) érdemes mind a kettőt beszerezni. Nálunk a pihenöszék nagyon ki lett használva abban etettem abban volt ha kint volt velem a konyhán.Ha fürdeni mentem abba tettem bele még akkor is amikor nagyobbacska volt már.A hintában nagyon sokszor aludt el ha nyügösebb napjai voltak nagysegítség volt. Most 28hónaposan is haszmálja szeret benne hintázni, ugrálni (annyira le van engedve hogy leér a lába)
2016. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsi elküldtem. Hamarosan érkezik a kistesó és biztos vagyok benne hogy jól jön majd mind a kettő....
2016. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Adamo. Sokat jelent az idegrendszer fejlődésében a hintázás.
2016. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő volt, az adamora szavaznék.
2016. dec. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Adamora plusz egy szavazat. A legjobb babahinta kétség kívül. Biztos, hogy a gerincének sem árt, nagyon jól érzik magukat benne a babák.
2016. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Le is csaptam egy hasznalt (eredeti) adamo hintara:)

Hany hetes kortol lehet hasznalni?

2016. dec. 26. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Újszülött kortól ;)
2016. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!