Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van akinek kistesű kutyája a...

Van akinek kistesű kutyája a lakásban maradt a baba születése után is?

Figyelt kérdés

Hogy szeparáltatok el valamelyest a bébitől? Vannak-e jó tippek, tanácsok azoktól, akiknek volt/van ilyenbe részük? Mikre érdemes odafigyelni és hogyan?

Minden tapasztalat érdekelne - jó és rossz is!

Előre köszi!


2017. aug. 6. 14:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Meg jo...

Elszeparalni ? Sehogy!

A baba az elejen nem valtoztat helyet, ez a jo par honap alatt megszokja a kutya. Csak soha nem szabad oket egyedul hagyni.

2017. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szép is lenne mindenki kidobná a kutyáját a baba születésekor.
2017. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellene elszeparálni? Szerintem nagyon jó dolog ha egésszen kis korától lát kutyát, így később nem fog félni az állatoktól.
2017. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%

Mi nem akartuk h a pici kozeleben legyen ( legalabbis eleinte és túl sokat) így udvarra szoktattuk már 12 hetes terhességem idején.

Va kutyaháza. A kutya sztem amugy sem kéne bent legyen ott nagy udvar neki. Havihar volt /van vagy ekkora meleg akkor beengedjuk kicsit.


De imád ugatni így nincs bent sokat. Mindig felébred rá a lányunk.. a kutya kintre való ! Imadom de kintre való.

2017. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

3 kutyám volt. Mikor a fiunk született (már cdak 1 van sajnos, tegnap kellett elaltatnom az egyiket).

A gyerekszobába nem mehettek, mert a játékokat szétrágták volna. De első perctől sokat voltak a gyerekkel.

2017. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Idén született öcsém. Mindkét kistestű kutya, szoba cica maradt a lakásban, ahogy ez normális. Pont úgy utálja meg a kutya a gyereket, ha a gyerek miatt dobják ki a lakásból, ha a gyerek születése óta nem szeretet kap, hanem félrerúgják, éreztetik vele, hogy útban van. Az állat nem hülye. Egyébként egy nagyobb tesó is így utálja meg a kisebbet, hogy a kistesó lesz a császár, ő pedig mindért a rossz. A burokban nevelt, túlféltett gyerekeknek bizonyítottan rosszabb az immunrendszerük is. Semmi baja nem lesz az állat közelségétől, sőt sok mindent tanulhat belőle. Van direkt csecsemő, kigyerek melegítésére kitenyésztett fajta is. Millió baba nőtt fel biztonságban kutya mellett. Az erős zsákmány ösztönös fajtáktól félteném egyedül. De amúgysem hagy normális ember egyedül babát. Mindegy van-e kutya mellette a házban. Igényes embernek amúgysem luxus porszívózni, felmosni. Szóval nem értem miért kéne a kutyát elszeparálni.
2017. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

"a kutya kintre való ! Imadom de kintre való."

Szerinted ! Nem te vagy a világ közepe, hogy ezt eldöntsd. Szerintem meg és mindenki szerint, ahol élek (külföld) a kutya családtag és velünk a helye, mert a kutyának a falka közelsége a lényeg és nem a kert. Ha valóban imádnád a kutyádat, akkor értenél hozzá, művelődnél a fajról. Nevelni sem tudsz, ahogy látom, mert megnevelt kutya nem ugat sokszor és főleg nem ok nélkül. Kár volt még gyereket vállalnod, ha kutyát sem tudsz nevelni. Előre félek milyen gyereket engedsz majd a társadalomra.

2017. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%

Ez igy teves utolsó. Nem mindenki rugja felre csak mert kiteszi az udvarra, ahol amugy kb jobb is egy kutyusnak mert nagy a terulet. Mi foglalkozunk vele amennyit tudunk. De nehogy mar a kutya fontodabb legyen a gyereknél. Oke fontos a kutya, a gyerek részéről is. De mi korlátoztuk a bejárását. Ejszakara bent maradhatna, fe folyamatosan ugat mindenre és ezzel felveri a babát. Gondolon nem kell leírnom az milyen jó mikor szenvedsz h elaludjon es faradt vagy aztán a kutya miatt ujra kezdodik.:/


Mi szeretjuk a kutyat es ha 4 -5 hos lesz a lányunk bizony elkezdjuk megismertetni őket. Addig jó így. Nem látom h szenvedne vagy ne lenne boldog kutyusunk!:)

2017. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Opsz 7es nek szólt. Bocsi 8as kozben irtal.


Tudom nem én vagyok a világ kozepe, es nem vagyok attól allatkinzo h korlatoztuk a kutya ki -be járkalását. Nem verem, nem bantom. Boldog kutya elvan kint es nincs mindig egyedul! Nem bántjuk nincs kirekesztve , van h pl ilyen melegbe egesz napokat bent van h ne szenvedjen a 38 fokban szegény. Nehogymár álllatkinzónak allíts be a végén mert mas véleményen vagyunk.

Legyel felnott, viselkedj ahhoz meltoan. Ne ugy mint aki idegsokkot kap mert kicsit elter a velemenyunk.:)

2017. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Megkerdezted pl honnan van a kutya?

Elmondom 1 eve hoztuk el a menhelyrol, legalabb 5-6 eves es arra is nehezen lehetett az egy szemére vak kutyust megtanitani h kint kakiljon/ pisiljen.:)


A gyereknevelésen pedig felháboritó h minősíted csak mert a kutyám nincs bent éjjel nappal. Főleg h nem is ismersz...

2017. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!