Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van akinek kistesű kutyája a...

Van akinek kistesű kutyája a lakásban maradt a baba születése után is?

Figyelt kérdés

Hogy szeparáltatok el valamelyest a bébitől? Vannak-e jó tippek, tanácsok azoktól, akiknek volt/van ilyenbe részük? Mikre érdemes odafigyelni és hogyan?

Minden tapasztalat érdekelne - jó és rossz is!

Előre köszi!


2017. aug. 6. 14:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem kérdés, hogy a kutyánk bent fog maradni a házban miután megszületett a babánk. 4 éves kutyus, családtagnak számít, úgymond anno vele lettünk először "egy család" a férjemmel, akármilyen hülyén hangzik is ez így.

A babaszoba ajtajához fogunk tenni rácsot, oda a kutyának szigorúan tilos lesz bemennie, és csak felügyelettel lehetnek majd "együtt". Soha nem szabad őket egyedül hagyni, mert akár a baba is tehet olyat véletlenül ami a kutyának kellemetlen, a kutya pedig ösztönből odakap stb, és máris megvan a baj.

Aki pedig azt gondolja, hogy a kutya kintre való, mert ott jobban érzi magát és nagyobb a terület... jó nagy hülyeséget állít és gondol. A mi kutyánk például olyan depressziós lenne ha kiraknánk az udvarra, hogy szerintem abba halna bele 2 hét után. Bizonyított tény, hogy a kutyák a gazdájuk mellett érzik a legjobban magukat, nem pedig egyedül egy bazi nagy udvaron. Nekünk is nagy udvarunk van, 2 szintes házunk, a kutyának elég tere van kint is bent is, mégis bent is a lehető legközelebb van hozzánk és kb a segg*nkben van állandóan. Úgyhogy erről ennyit..

2017. aug. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
21# igen A TI kutyátok depressziós lenne. De látnád a mienket milyen jól elvan kint, persze ha megunja már kereckedik is be de van h egesz napokat be sem lehet csalogatni :D
2017. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Amugy erdekes en nagyon keves olyat latok h a kutya bent lakik a házban ,es nagyon boldog kutyák megis. Pl rokonaim kutyai élnek es virulnak nem haltak bele h kint laknak az udvaron azert ne tegyuk egyenlove az állatkinzással azt ha a kuyát valaki kint tartja 😂😂😂mintha kb arrol lenne szó h valaki kirakta az utcára a kutyát ,mert gyermeke született. Na azért ne essünk már ekkora túlzásokba😂😋
2017. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én arra céloztam, ahogy az egyik hozzászóló írta, hogy ők kiszoktatták az addig bent tartott kutyát. Nálunk ez elképzelhetetlen lenne, mert a mi kutyánk meg a mi közelségünket szereti, de ez nem jelenti azt, hogy nincs kint jól el, de egèsz napra biztosan nem bírná ki egyedül. Ha kiengedjük egyedül, elvan max fél-1 órát és már kaparja az ajtót, hogy be akar jönni hozzánk. Tehát lényegében kutyafüggő is, és nem alap, hogy a kutya kint érzi jól magát a legjobban egy nagy telken:)
2017. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen tudom én írtam, mivel igy latjuk jonak de nem.olvastad el figyelmesen. Korlatozva lett a ki- be járkálás, nem kizártuk és kesz :)
2017. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk nagytestű van. Természetesen bent fog maradni.
2017. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!