Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van akinek kistesű kutyája a...

Van akinek kistesű kutyája a lakásban maradt a baba születése után is?

Figyelt kérdés

Hogy szeparáltatok el valamelyest a bébitől? Vannak-e jó tippek, tanácsok azoktól, akiknek volt/van ilyenbe részük? Mikre érdemes odafigyelni és hogyan?

Minden tapasztalat érdekelne - jó és rossz is!

Előre köszi!


2017. aug. 6. 14:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

Nem jobb a kert a legjobb kutyának. Mivel falka állat, ezért a család közvetlen közelében a legjobb neki. Nem is értem mi alapján lenne neki a legjobb a kert. Séta közben éri inger, utána mindegy hogy a kertben vagy a lakásban fekszik el.

A gyereknevelésed pedig joggal minősítem, hiszen már a kutyád is neveletlen, te pedig a problémát nem megoldod, hanem megszabadulsz tőle.

2017. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%

* nem a kert a legjobb


És nem azért minősítem a gyereknevelésed, mert a kutya kint is van, hanem mert nem tudod megnevelni, mivel sokat ugat. Szövegértést sem ártana gyakorolni, mert így jó eséllyel a kislányodé is katasztrófa lesz, vagyis átlag magyar. Nemzetközi szinten szégyenletesen alulteljesít ilyen téren is a magyar.

2017. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
61%

Uramisten.. komolyan ennyire egymasnak kell esni?

Ide figyelj! MÁS veleményünk, attól még sem az enyém sem a Tiéd NEM ROSSZ.Egyszerűen különbözik. Feltudod fogni?

Remelem igen, mert ha nem, akkor ott bajok vannak. Törtenetesen imad kint is lenni ,hempereg , szaladgál, ladbáját rágcsálja, husol..

Az h te megvagy veszve a véleményedért az a Te bajod. Én megértem az álláspontod, de azt nem h miért kell a másiknak neki esni kb, mert nem úgy él vagy nem úgy gondolkozik valamiről ahogyan Te!

Ebbe gondolj bele kérlek.

2017. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

12# akkor most szépen te is alulteljesítesz.. kitudja minek hiszed magad. ( nemetnek, angolnak?) Attól még magyar vagy , az már más h a kulfoldieket te nagyobbra tartod. Akkor beszélgess velük

De bocsi, h ennyire elkanyarodtam.:)

2017. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%

3 hónapos a kishúgom,a kutya természetesen bent maradt a lakásban.Eddig a legnagyobb konfliktus,annyi volt,hogy a baba felébresztette az éjszakai sírással,erre annyira megijedt,hogy ugatni kezdett.De csak amíg megszokta,3-4 hét alatt.Az szüleink egyébként is abban hisznek,hogy valamivel erősebb lesz az immunrendszere a picinek,ha kutyával nő fel,társaságibb lesz.


Csak annyit fűznék hozzá a #12-hez,hogy nem minden kutyát lehet leszoktatni az ugatásról,mivel fajtájából adódóan ugatós.Pl. mint az enyém,egy törpe pincher!Ezt nem sértésnek,vagy kötekedésnek szánom,csak mondom,hogy nem feltétlen a gazdi hibája!

2017. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%
Egy kutya sokkal boldogabb, ha az udvaron rohangálhat, ugathat kedvérem megugathatja a kerítés előtt elmenőket, ha több kutyával lehet együtt, stb.Lakásba bezárni, amikor kert is van kínzás.Az más, ha ki-bejárhat kedvére.
2017. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
nálunk alapból lakásban nőtt fel.most,hogy kertesházba költöztünk,próbáltuk kiszoktatni,de kaparta az ajtót,nem akart kint maradni!tehát ha alapból bent nevelkedett,akkor szerintem simán maradhat bent!
2017. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15# én vagyok, aki kilett okítva.. foxink van , még a békákat is megugatja
2017. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
jaj!ne haragudj!annak üzentem volna,aki az mondta nem nevelted meg rendesen!bocsi!a foxi az meg pont olyan fajta,aki még a falevelet is ugatja,a mamámnak is ilyenje van!
2017. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
O be kerj bocsánatot tudom h nem nekem szántad :) csak úgy leírtam😶😶
2017. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!