Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Miért nem akarnak a gyerekek...

Miért nem akarnak a gyerekek a saját ágyukban aludni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 19:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy plusz info neked: én és a párom is diplomás rendes munkahellyel rendelkező, rendes párkapcsolatban élő emberek vagyunk. Soha nem aludtunk babként a szüleink között, és ennek ellenére mi is hazalátogatunk hozzájuk, vannak családi napok, és szeretjük őket. Nem a rosszat kapják vissza tőlünk.

Tudod vannak szülők akiknek nem kell együtt aludni a gyerekükkel, hogy azok szeressék őket.

2017. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
19%

Kedves 28-31-es: Elég korlátolt vagy érzelmileg, ha nem érted amit itt jó néhányan leírtak.Nem kell diploma hozzá amúgy, hogy az ember érezze ezeket a dolgokat, nekem van 8.általánost végzett ismerősöm, aki csodálatosan neveli a gyerekeit.Nem kellene a diplomáddal hencegni, mert nem is érted, miről van szó.

Viszont az agresszív felindulásod nem vall valami jó emberre, de nem is értem miért kell valakinek így felhúzni magát, ha saját véleményével ellentétes véleményt ovas?

2017. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
15%

31-es teljesen félreértelmezel mindent! Nem KELL együtt aludni, de lehet, mert pozitív érzelmet ad!

Lehet azért nem érted, mert te sosem aludtál együtt szüleiddel?

2017. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy téged nem zavar hogy egy és ugyan azzal az emberrel beszélgetsz?

A dimplmát miért hoztam fel? Talán azért mert e is? Nemm rémik hogy te kezdted el a "hencegést" azzal hogy a te gyerekeid diplomásak és velük aludtál?Na én meg leírtam hogy én is az vagyok velem meg nem aludtak..

Igazából én nem erőltetném ezt a "korlátolt vagy és nem érted meg amit beszélnek neked" dumát, mert látszólag egy egyszerű érv-ellenérv párbeszédet nem tudsz értelmezni. Összefüggéstelenül habogsz össze vissza, de legalább a sértegetés kiválóan megy, meg a személyeskedés.

Agresszív és nem fogadja el más véleményét?

Emlékeztetnélek rá hogy te voltál az aki engem TELJESEN KÉRETLENÜL megszólítottál (16.komment) amiben persze rögtön sértegettél. Én hozzád egy árva szót nem intéztem.

Tudud ha már teljesen ismeretlen embereknek neki mész egy internetes blogon, és le érzelminyomorékozod őket kb, akkor visled a következményeit hogy a másik meg fogja magát védeni. Ostoba!

2017. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
57%

És mint írtam nem aludtam soha a szüleim között, de édesanyám minden nyekkenésemre felvett és vissza altatott. Kaptam tőle elég pozitív érzést, köszönöm.

3 méterre ásnám el magam a föld alá ha ezért bántanám őt, miközben remek édesanya volt és mindent megtett értem (értünk) amit csak lehetett.

2017. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
19%
Evolúciós ösztönök.Kb. 100000 évvel ezelőtt az egyedül alvás eredménye valóban halál lehetett.
2017. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen egyértelmű amúgy, minden mellébeszélés nélkül:A gyerek az anya közelségét szuereti érezni, az anya a gyerek közelségét. Jó esetben. Ez a normális.
2017. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem akartam a saját ágyamban aludni (habár kezdetektől saját ágyban altattak/szoktattak), mert ahogy nőttem egyre jobban féltem dolgoktól. Nyilván a fantáziám szárnyalása kreált csomó irreális dolgot, de ez egy gyereknél szerintem normális. A szüleimmel nem tudtam erről beszélni, rám legyintettek hogy nincs ott semmi és még hülyének is néztek. Így alhattam velük elsős koromig, habár nem volt szoros a kapcsolatunk.
2018. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!