Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyibe került nektek kb a...

Mennyibe került nektek kb a babakelengye?

Figyelt kérdés
Hozzávetőlegesen megtudjátok írni ki mennyit költött babakelengyére?a nagyobb dolgoktól egszen az aprókig?:)
2018. márc. 9. 07:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Az ágyat és bébiőrt kaptuk, a többi úgy 40-50ezer volt.
2018. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
50.000ft? :O hogy lehet azt összehozni?
2018. márc. 9. 07:58
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Tudom, le leszek pontozva de mi nagyon sokat költöttünk.

Kb 600 ezer volt a babakelengye, ami szinte mindent takar.

2018. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk is kb. 600 ezer volt, apránként elosztva vettük meg a dolgokat.
2018. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Látod 3-as, én azért lettem lepontozva, mert túl kevés...


CSak a szükséges dolgokat vettem:

babakád, fürdető, 1 törölköző, 2 kifogó, 10 textilpelenka, 2 cs pelenka, 2 cumisüveg garnitúra, 2 lepedő, 1 paplan-párna szett, babolló/csipesz szett, ruhák, babahordozó.


Ja, igen, a babakocsit is anyós vette, 25ezer ft volt.


Azt hiszem ennyi. (bár már 5 éves a fiam, lehet valami kimaradt). De nem vettem semmi feleslegeset.

Játékot kb 2-3 hónaposan kapott körforgó, rágóka, ilyesmit)

2018. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Sosem adtam össze, de szerintem butorokkal, babakocsival olyan 200-250.000 Ft lett a vége.

A butorok voltak olyan 100 körül. 2 gardrób, kiságy + pelenkázó (IKEA).

A babakocsi használtan volt 55.

A többi apróság. Ruhák, hordozó, hinta, pihenőszék, stb. Zömében használtan.

2018. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb 300000ft. Mindent magunknak vettünk semmit nem kaptunk vagy örököltünk. Mindenből újakat vettünk, a kiságy , pelenkázó, kókuszmatrac olcsóbb volt, (50000ft-ból kijött ) a babakocsi 100000 ft volt. A többiből minden más kijött. (Cumisüvegek, mellszívó, ruhák, babakád, forgó, baldachin, stb.
2018. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4-500.000.-
2018. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Norman Bates ***** válasza:
100%

Mi kulfoldon elunk es nincs csaladtag a kozelben, igy mindent meg kellett venni. Elore gondolkoztunk es 18. het kornyeketol aprankent mindig vettunk valamit, black friday meg boxing dayen is nagyon jo aron vasaroltunk. Kb £1200 koltottunk, meg kell a legzesfigyelo meg orrszi porszi, azt jovoheten beszerezzuk.

Most vagyok 37 hetes.

2018. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon keveset. Úgy mentem szülni, hogy volt a lányunknak 7 saját body-ja és 1 nadrág, ami kb 1 évesen lett jó rá, 1 kád, 5 textilpelenka és egy csomag törlőkendő...

Hazafelé a kórházból vettünk 1 cumisüveget és szivacsot a kádba, amíg bent voltunk a párom vett még popsitörlőt, krémet, lázmérőt, pelenkát, 1 takarót és 2 rugdalózót amit kinéztünk (előbb érkezett a lànyunk, másnap akartuk ezeket megvenni)


A párom iszonyat spórolós, nem tervezett baba volt és el is veszítettem a munkámat miatta, úgyhogy nem költekezhettünk volna amúgy sem túlságosan :/


A babakocsit én választottam (új), de keresztanyám fizette, ez volt az ő ajándéka.

Hordozót és kiságyat kaptunk kölcsön, cumisüveg melegítőt is (ami nagyon jól jött).

Kaptunk egy marha nagy ajándékcsomagot amiben szinte minden volt (újak), mellszívó, cumisüvegek, cumik, sapkák, kesztyűk, olló, fésű, vízhőmérő, légzésfigyelő, kifogó, textilpelenkák, pelenka, törlőkendő, krém stb

Ruhákat kb 2 éves koráig alig vettünk, 3 helyről kaptuk őket folyamatosan, azóta mindenből újat veszünk.


Sajnos én sem így szerettem volna, de a lehető legrosszabbkor jött a terhesség :/

2018. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!