Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyibe került nektek kb a...

Mennyibe került nektek kb a babakelengye?

Figyelt kérdés
Hozzávetőlegesen megtudjátok írni ki mennyit költött babakelengyére?a nagyobb dolgoktól egszen az aprókig?:)
2018. márc. 9. 07:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nagyon sokat segítettek:) az én férjem meg pont olyan hogy rengeteget költekezik babadolgokra,babakocsit is 200.000ft ért vett amit én nagyon sokkalok,lektromos hintát most vett 45.000ft ért és ruhákat is db ját 5000ft ért veszi,mert hogy ez az ő elsö lánya és mindent megad neki,ez eddig oké de már akkora összegnél járunk hogy ha kíírnám mindenki lepontozna,sajnos nemtudom már mit tehetnék,hiába mondom neki hogy vegyünk vissza a költekezésből meg sem hallgat,nemtudom mit tehetnék e miatt rosszul érzem magamat,hogy az ismeröseim negyede enniyt sem költöttek a kelengyére,ő meg....teljesen kiborultam már sajnálok ennyi pénzt csak a kelengyére,esetleg akinek pici babája van tudnék neki segítení baba dolgokat ajándékozni ami esetleg nekünk pici lett:) aki gondolja és picike ababoja irjon privátot
2018. márc. 9. 11:23
 12/15 A kérdező kommentje:
aki 600ezret írt minimum az mindenki le van pontozva de ki pontozza őket le? valaki nagyon irigy ugy látom
2018. márc. 9. 11:38
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Második fiunknak úgy hogy babaágy volt meg ruhák. Még így is kb 200000-250000 ft lett elköltve.orrszívó fürdető textil pelenka törülköző takaró cumisüveg ezeket nyilván megint megvettük a kicsinek. Meg új babakocsit az 120000 ft-os tétel volt.komód 40000 ....
2018. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Mi is kb. 600-700 ezret összesen az orvossal, szülésznővel, kórházi szobával nagyjából 1 milliónál állt meg a dolog. Semmit sem örököltünk senkitől. Semmire nem sajnáltuk és mindenből igyekeztünk szépet és jó minőségűt venni mert ha valamire akkor erre egyikünk sem sajnálta. Minden hónapra be volt osztva mit veszünk és mennyiért. Kocsit mi is 200-ért vettünk, csak a szobája is szerintem majdnem annyi volt a maradék meg a ruhácskáira Zara, Mango, H&M stb. meg a pipere. Ja és nem, nem érdekel ha kinövi mert akkor majd kap másikat, ez nem kifogás.

Én az olyan csöveseket nem értem akik mindenen spórolnak, a legolcsóbbat veszik vagy jófogásról mindent használtan, SZTK, ügyeletesek a kórházban és a végén büszkék arra hogy 100 ezer se ment el a gyerekre pedig nem olyan nehéz 9 hónap alatt összeszedni annyit hogy mindenből normálisat vegyen az ember. Ilyen mentalitással és önzőséggel én nem is vállalnék gyereket.

Ja és azt még hozzátenném, hogy nem tervezett baba volt tehát nem volt előre 1,5 milliónk erre megspórolva hanem volt, hogy alig ettünk de akkor sem kötöttünk kompromisszumot.

2018. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

700.000 Szerintem ennél jóval nagyobb és kisebb összegből is ki lehet hozni.

Hozzáállás és anyagiak kérdése. Nekem is meglepi baba volt, mint ahogy már más is írta, így kicsit nehezebb.

2018. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!