Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyenek az anyaggal bevont...

Milyenek az anyaggal bevont gyerekágyak?

Figyelt kérdés

Eddig elvetettem, mert hogy biztos nehéz tisztítani, de olyan szépeket látok, hogy csábulok... akinek ilyen van, megbánta?

[link]


2018. ápr. 5. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ertelmetlen, 30 eve volt divat.

Az egy dolog , hogy koszolodik, de a legjobb tanyaja a hazipor atkanak ami felelos az allergia vagy asztma kialakulasaert.

2018. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem se nem praktikus, se nem szép, bár ez utóbbi relatív. Mindenképp fa szerkezetűt vennék, amiből kivehető a matrac.
2018. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Azt tudtam,hogy ilyent biztos nem fogok venni. Egyetértek az előttem lévők hozzászólásával. Nem higiénikus, gyakorlatilag olyan, mintha valaki éveken keresztül ugyanabban a pizsamában aludna. Betegen összeköhögi, beleizzad a gyerek, kiönt rajta valamit, összefogdossa. Fenyő ágyat kapott a gyerek a rácsos ágy után, tisztán tartható, rendesen szellőzik minden oldala, még alul is. A matracot lehet tisztítani, cserélni. Tinédzser koráig biztos tartani fog, utána pedig lesz neki egy ugyanilyen. A természetes fa ágynál jobbat még nem találtak ki.
2018. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen volt. Vizes porszívóval jól lehet tisztítani, szerintem annyira nem kényelmetlen takarítani. Egy gyereket kiszolgál, De tovább örökíteni már valószínűleg nem lesz elég jó.
2018. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a franciaágyunk volt ilyen kárpitos. Szépnek és jónak gondoltam, míg át nem akartuk kárpitoztatni. Hiába tisztítottam rendszeresen, undorító volt, ahogy lefejtettük az eredeti réteget. Úgyhogy soha többet, az egészségünk többet ér, mint egy szép minta az ágyon. Fa ágykerettel, kényelmes matraccal, szép ágytakaróval jobban jártok.
2018. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 évre kell akkor szeritnem nyugodtan vedd meg, de ahogy előttem is írták, jobb a fa ágykeret ágyrács és bele egy szivacs matrac.

Szeritnem nagy találmány a gumis lepedő, erre nem tudom hogy lehet rátenni a támla miatt. Meg a pisit védő lepedő kilyukadhat akkor bizony belefolyik a matracba és így az egész ágyat cserélheted ha úgy alakul, úgy meg csak egy matracot veszel.

A háttámla hogy ilyen kárpitos szép meg minden, de egy gyerek összekeni bármivel, a fa keretet le tudod törölni.


Én a fa keretes mellett vagyok, de ha nagyon tetszik nektek és ekkora helyetek van akkor 2-3 évet azért ki lehet húzni vele, többet nem hiszem mert elég picinek tűnik.

2018. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, ezeket én is tudtam, csak kellett a megerősítés :D
2018. ápr. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!