Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki meddővé...

Van itt olyan, aki meddővé tetette magát? Változott valami? Csehországba készülök sterilizáltatásra, de nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 19:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerűen csak nem akarsz gyereket vagy más oka van? Márha szabad tudni....?
2018. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

[link]


Ezzel a klinikával konzultáltam a napokban. Nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, illetve aggódni, ha pl. a barátommal pezsgőzünk, azon aggódni, hogy esetleg nem hat a fogamzásgátló, időben beszedtem-e. Az abortuszt akarom elkerülni.

2018. júl. 1. 19:56
 3/45 Metionin ***** válasza:
89%

Hát terhes tuti nem lesz :D


Amúgy érdemben hozzászólni nem tudok de örülnék ha majd írnál tapasztalatokat, akár privátban.

2018. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Metionin ***** válasza:
88%
Ja látom írja hogy aki nem szült annak nem csinálják meg. Szóval szedjen gyógyszert amíg le nem klimaxol. F^sza.
2018. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
39%
Mert egy húsz éves kurtizán is lesz harminc, negyven éves, és akkor akarhat gyereket.
2018. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Nem! beszéltem velük telefonon, itt nem kell 3 gyerek vagy + 40 évesnek lenni. Megcsinálják. Ezért megyek külföldre. 2 vagyok, nincs gyerekem és vállalnak.


A kérdésre valaki válaszolna, függetlenül attól, hogy hány éves?

2018. júl. 1. 20:04
 7/45 A kérdező kommentje:
*25 éves vagyok
2018. júl. 1. 20:10
 8/45 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nekem sincs tapasztalatom, de örömmel olvasom, hogy van olyan ország, ahol megcsinálják gyerek nélkül is. Elmesélnéd majd nekem is a tapasztalataidat? Hogy zajlik ez, mit csinálnak?
2018. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Metionin ***** válasza:
98%
Nem mindenki akar anya lenni. Ha valaki vállalkozik a műtétre ráadásul úgy hogy nem kis pénz és külföldre is kell utaznia, akkor valószínűleg nem csak egy hirtelen fellángolás hogy nem akar gyereket.
2018. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
# 9, egyelőre csak telefonon beszéltem velük, még nincs időpontom. Leírom, ha megtörtént a személyes beszélgetés. Előtte lesz egy személyes konzultáció, ahol elmondanak mindent. Én szabályosan rettegek a teherbeeséstől, így egy hatalmas terhet venne le rólam. Arra lennék kíváncsi, hogy a hormon-háztartásra milyen hatásra volt azoknak, akiknek volt ilyen beavatkozás. Annyit tudok, hogy meg fog ugyanúgy jönni a havim.
2018. júl. 1. 20:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!