Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy mellű nők, nektek hogyan...

Nagy mellű nők, nektek hogyan változott a melletek terhesség, szoptatás alatt, mennyire viselte meg a melleteket mindez?

Figyelt kérdés
Soha nem akartam nagyobb mellet,sőt 20 évesen volt mellkisebbítő,mellfelvarró műtétem is. Most megint nőni kezdett és ez az amit nem szeretek, félek attól hogy megint nagyon lógni fog a nagy súly miatt is, ráadásul nagy mellnél látványosabb sajnos.

2018. júl. 8. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is nagy volt alapból...útáltam. Terhesség alatt is nőtt,na de miután beindult a tejem...hát az az elviselhetetlen hátfájás!!! Hatalmasak voltak. Alug vártam,hogy túllegyünk a szoptatós korszakon. Azóta született még kettő, és a szopis korszaknak is vége...na azóta összementek és lógnak.
2018. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Nekem kb ugyan olyan mint előtte volt, pedig én azota fogytam és híztam is sokat.

Mondjuk nem tudom mi szamít nagynak. Én még nagyobbítani fogom lehet.

2018. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem is tudom hányszor kell majd melltartót venni,ha mindig változik a mérete.Nem jó kilátások a lógást illetően 😥
2018. júl. 9. 00:01
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem semmit sem változott. G kosár volt jó terhesség előtt is, közben is és szoptatás közben is, utána sem változott, sem a mérete, sem a tartása (eddig is lógott, most is 😄). Most várom a másodikat, még szoptatom a nagyot, egyelőre a terhesség+szoptatás miatt sem nőtt.
2018. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nagy mell alapból lóg,szóval utána se várj csodát.
2018. júl. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek nő meg a melle terhességkor,meg szüléskor.ilyenkor új melltarto vásárlása a megoldás,vagy sport melltarto beszerzése
2018. júl. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem terhesség előtt nem lógott olyan szinten,mint most...elég kellemetlen,mert ugy érzem magam mint egy 60éves néni 😂
2018. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Enyém is nagyon lóg sajnos... És emiatt hatalmas kétségek vannak bennem folyamatosan sírok miattuk... így tuti 1 srácnak sem fogok kelleni...
2018. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem minden terhesség és szoptatás alatt nőtt, és mindig úgy is maradt. Az első gyereknél 90C volt a szoptatós melltartóm, most már a sima is 100E-F körül van.

Nyilván a korom és a gravitáció is közrejátszik abban, hogy már nem olyan mint fénykoromban. Nem nagyon szeretem, mert kényelmetlen és nehéz. De mivel szeretem a dolgok pozitív oldalát nézni: legalább nem ért utol az "üres tejeszacskó"-szindróma.

2018. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Ugyan nekem inkább az alsó határon nagy a mellem, de igen, megviselte..


75D-ről 80D-re változott a méret és már csak is olyan melltartót tudok használni, ami alulról szivaccsal felnyomja a melleim. Semmi tartása nincs.. Az a szerencsém, hogy ezt a párom elfogadja. Nem zavarja.


A legzavaróbb, hogy kizárólag a sport melltartó a kényelmes. Minden mást igazgatni kell magamon, ahogy lehajolok a gyerekmhez vagy más, vele járó mozdulatot csinálok... De a sport melltartó meg lenyomja, ami meg szintén csúnya... Kész káosz.. :D

2018. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!